Pan młody spoliczkował swoją nastoletnią żonę podczas ich wesela. To, jak zareagowali goście, jest niewyobrażalne. Przerażająca jest wizja tego, że na świecie wciąż dzieją się takie rzeczy. W każdym z nas na widok tego, co widzimy na zdjęciu, budzi się wściekłość. Chcielibyśmy móc zareagować.

Niestety, podczas gdy wkraczamy w lata 20. dwudziestego pierwszego wieku, niektórzy ludzie wciąż mają mentalność, jak gdyby dopiero co wyszli ze średniowiecza. Ten pan młody jest tego najlepszym przykładem. Przerażająca jest nawet myśl o tym, co będzie musiało przeżyć to dziecko, zmuszone do poślubienia go.

Pan młody uderzył małą dziewczynkę

Internet obiegło nagranie, na którym dorosły mężczyzna, pan młody uderza w twarz swoją nieletnią żonę. Dziewczynka może mieć maksymalnie 13 lat. Przerażająca jest także reakcja gości. Zgromadzeni ludzie zaczynają bić prawo. Straszne, że dzieją się takie rzeczy.

pan młody "ślub"
twitter.com/OnlineMagazin

Mężczyzna uderzył dziecko.

Chociaż lubimy myśleć o sobie jako o cywilizowanych ludziach, na świecie prawo wciąż pozwala na wykorzystywanie dzieci. W Sudanie dziewczynka może zostać poślubiona, kiedy wejdzie w okres dojrzewania. W 13 stanach Stanów Zjednoczonych nie ma minimalnego wieku dla małżeństwa, czyli de facto poślubienie kilkulatki jest tam legalne.

W jakim wieku w Polsce można wziąć ślub?

W Polsce można wziąć ślub w wieku osiemnastu lat. Istnieje jeden przypadek, kiedy następują odstępstwo od tej reguły. W niektórych wypadkach ślub może wziąć dziewczyna, która ukończyła 16 lat. Aby to doszło do skutku, zgodę musi wyrazić sąd rodzinny.

Taka dziewczyna, od wzięcia ślubu w świetle prawa uważana jest za pełnoletnią. Ślubu nie może wziąć mężczyzna poniżej 18 roku życia, w żadnym wypadku. To popularna praktyka na całym świecie, pozwalania na małżeństwo nieletniej, z wymogiem na przykład zgody rodzicielskiej. Może prowadzić to do wielu nadużyć ze strony starszych mężów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pan młody
pexels.conm

Mężczyzna jest potworem.

pan młody
pexels.com

Prawo w wielu krajach wciąż dopuszcza wykorzystywanie dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka oferuje produkt, który może pomóc wielu Polakom. Niestety tylko przez kilka dni
  2. Młoda kobieta straciła dziecko. Jednak to był dopiero początek strasznych wiadomości
  3. 4 zachowania, które najczęściej są powodem rozstania. Nie chodzi o zdradę czy brak czułości
  4. Dziecko zostało sprzedane za… sportowy samochód. Matka została oskarżona, poniesie konsekwencje
  5. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz
  6. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju

źródła: papilot.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego