Panna młoda zmarła na chwilę przed wejściem do kościoła, gdzie miała powiedzieć sakramentalne tak. Zrozpaczony przyszły mąż próbował ją ratować, niestety bezskutecznie. To miał być najpiękniejszy dzień, który zapamiętają do końca życia. Niestety los przygotował dla nich zupełnie inny scenariusz. Kobieta pozostawiła po sobie prezent, który dawał mu siły do życia i wiedział, że nie może się poddać.

Pewna para postanowiła spędzić razem resztę życia i na ślubnym kobiercu przed Bogiem i zgromadzonymi gośćmi ślubować sobie miłość do grobowej deski. Co więcej, zakochani mieli zostać rodzicami. Przyszła Panna młoda nosiła pod sercem córeczkę, która wkrótce miała pojawić się na świecie. Życie pisze różne scenariusze, a niektórych z nich prawdopodobnie nigdy nie moglibyśmy się spodziewać. Pan młody, który czekał na nią przed ołtarzem, usłyszał tragiczną wiadomość. Historia miała miejsce kilka lat temu. 

Panna młoda zmarła przed kościołem 

Ślub to jeden z tych momentów, który w pamięci szczęśliwych zakochanych pozostaje do końca życia. W przypadku tego Pana Młodego wspomnienia już zawsze wywoływać będzie lawinę łez i przeszywające serce smutek. Kiedy czekał przed ołtarzem na przybycie swojej ukochanej, usłyszał, że ta straciła przytomność. 

-Otworzyłem drzwi samochodu, wtedy Jessica odzyskała na chwilę przytomność. Powiedziała, że wszystko jest w porządku, ale ma bóle pleców i szyi. Od siedmiu lat ratuję ludziom życie jako strażak- wspomina tragiczne wydarzenia Flavio Goncalvez. 

Karetka pogotowia niezwłocznie przetransportowała Przyszłą Pannę Młodą do pobliskiego szpitala. Udar mózgu spowodowany stanem przedrzucawkowym i rozległe krwawienie wewnętrzne przyczyniły się do tego, że podjęto decyzję o cesarskim cięciu.

  1. Wszyscy mieli nadzieję do samego końca. Niestety, nie żyje, ogromna strata dla kraju
  2. Dramatyczna interwencja policji. Starsza kobieta masowo gromadziła psy w strasznych warunkach

Panna młoda pozostawiła po sobie najpiękniejszy prezent 

Pomimo usilnych prób i starań lekarzy 30-latka zmarła w trakcie operacji wskutek śmierci mózgu. Dziewczynka, która przyszła na świat ważyła zaledwie 900 gramów i mierzyła 34 cm. Maleństwo na oddziale intensywnej terapii spędziło jeszcze kilka kolejnych tygodni. 

Będę silny i nie dam się pokonać przeciwnościom losu. Miłość mojego życia nauczyła mnie, jak traktować kobiety i szanować je, więc wiem, jak zająć się maleńką Sophią- przyznał mężczyzna. 

Maleństwo było jedynym powodem, dla którego ten chciał budzić się każdego dnia. Dzięki niej miał poczucie, że w dalszym ciągu ma dla kogo żyć. Jej uśmiech był w stanie przegonić nawet najciemniejsze chmury. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna młoda
facebook.com

Panna młoda zmarła przed kościołem w dniu ślubu. 

Panna młoda
facebook.com

Pod sercem nosiła malucha. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rząd podjął nagłą decyzję, wprowadzono zakaz. Zbyt duże niebezpieczeństwo
  2. W szkole dręczyli ją i nazywali brzydulą. Po latach dziewczyna udowodniła, jak bardzo się mylili
  3. Co się dzieje z Krzysztofem Kiersznowskim? Media donosiły o tragedii, jest komentarz aktora
  4. Mąż ukrywał romans latami. Zażądał rozwodu, ale jego żona też miała tajemnicę, która go zdruzgotała
  5. Porażające sceny w McDonaldzie pod Warszawą. Ludzie byli roztrzęsieni
  6. Szczenięta bawiły się pod pudełkiem, nikt nie wiedział, co razem kombinują. Wszystko stało się jasne, kiedy zajrzano do środka

Źródło: popularne.pl 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułPolskę obiegły tragiczne informacje. Nie mogli już nic zrobić, niestety nie żyje
Następny artykułUniwersytet podjął decyzję, od nowego roku tylko nauka zdalna. Już postanowione, trzeba się przygotować
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.