Panna młoda, która postawiła podczas swojego wielkiego dnia na oryginalność, szybko tego pożałowała. Internet był bezlitosny. Na Facebooku spotkała ją fala hejtu z powodu… bukietu ślubnego. Trzeba przyznać, był wyjątkowo niecodzienny. Internauci pytali w komentarzach: „Co to za chwasty?” Czy jednak aż taka reakcja była uzasadniona?

Osoby komentujące zdjęcie panny młodej na Facebooku twierdziły, że jej bukiet wygląda jak „krzaczysko”, „jakieś zielsko”. Ktoś zapytał się, czy „nakarmiła tym potem kozy i króliki”, bo „to dużo trawy”. Trzeba przyznać: bukiet rzeczywiście był odrobinę ekscentryczny i może niekoniecznie pasował do reszty stylizacji, ale czy tak ostra krytyka była uzasadniona?

Panna młoda wybrała dość nietypowy bukiet ślubny

Pewna panna młoda postanowiła na swój ślub wybrać dość nietypową wiązankę kwiatów. Zamiast minimalistycznych, pastelowych kwiatów wybrała bukiet przypominający raczej wiązankę ziół i polnych traw. Ta oryginalna kompozycja nie spodobała się internautom, którzy zaczęli posyłać zdjęcie dalej, komentując ślubny bukiet. Nie obyło się od takich komentarzy jak: „Co to za chwasty?” czy „Ciekawe czy nakarmiła tym potem kozy i króliki”. Czy faktycznie bukiet był aż tak straszny? Oceńcie sami poniżej.

Jaki bukiet kwiatów do ślubu?

Tradycyjnym wyborem na ślubny bukiet są klasyczne kwiaty, jakie jak róże, w pastelowych, stonowanych, pastelowych kolorach. Zazwyczaj wśród ślubnych bukietów zobaczymy biel, kremowe kolory oraz różowy. W tym roku popularność zyskują delikatne fiolety oraz wplatanie do bukietów jasno-zielonych elementów. Delikatne żółcie i pomarańcze również są w cenie. Jeśli chcesz być pewna, że jako panna młoda zaprezentujesz się pięknie, ale nie kontrowersyjnie, postaw na takie właśnie barwy. 

Oryginalniejsze pomysły, dla odważnych

Jeśli chcesz zaszaleć, możesz urozmaicić rodzaje kwiatów, które wykorzystasz w ślubnym bukiecie i ozdobach. Możesz też, jak odważna panna młoda z tego artykułu wybrać nietypowe kolory. Oczywiście, możesz też zrobić obie te rzeczy. To twój wielki dzień, i to ty powinnaś być zadowolona z tego, jak wszystko wygląda. 

Jeśli nudzą cię standardowe róże czy peonie, pięknie w ślubnym bukiecie sprawdzi się biały bez. Żeby pokazać, że jako panna młoda jesteś nowoczesna, a w ogóle to nie przepadasz za kwiatami, sukulenty świetnie ozdobią stół. W dodatku taką malutką roślinkę możesz podarować każdemu z gości. Wymaga tylko minimalnej opieki, a jest piękną ozdobą każdego domu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda
Fot.facebook.com

Panna młoda wzbudziła kontrowersje doborem bukietu. 

panna młoda
piterest.com

A ty, co byś wybrała? Nowoczesne…

panna młoda
pinterest.com

… czy klasyczne rozwiązania?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dramat rodzin z całej Polski. Za śmieci zapłacą 1728 złotych!
  2. Doda uległa wypadkowi podczas koncertu. Spadła z wysokiej sceny
  3. Robert El Gendy to jedna z jaśniejszych gwiazd „Pytania na śniadanie”. Ma orientalne korzenie
  4. Marcin Tyszka zdecydował się na śmiałe wyznanie. „Zamykałem się z Edytą Górniak w piwnicy”
  5. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  6. Rodzice panny młodej wywołali u gości weselnych wytrzeszcz oczu. Kupili jej suknię za 800 tys. złotych

źródła: metro.co.uk, weddingideasmag.com

Poprzedni artykułKrólowa Elżbieta II spotkała turystów, którzy jej nie rozpoznali. Zapytali ją… czy poznała królową
Następny artykułFryzury do rozkloszowanej sukienki. Najbardziej eleganckie rozwiązania
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego