Panna młoda dzień swojego ślubu chciałaby jak najszybciej wymazać z pamięci. Nieodpowiedzialne druhny dołożyły wszelkich starań, aby zniszczyć jej wielki dzień. Kiedy zdjęcie z ich udziałem obiegło sieć, Internauci nie mogli w to uwierzyć. – Dorosłe kobiety, a zachowały się jak dzieci, napisał jeden z użytkowników serwisu.

Ślub to moment, który zarówno w pamięci Państwa młodych, jak i zaproszonych gości pozostaje na długo. To właśnie wtedy zakochani na ślubnym kobiercu przysięgają sobie miłość do grobowej deski. W tym dniu u ich boku znajdują się osoby, które darzą szczególnym zaufaniem. Chodzi oczywiście o świadków i druhny. Te jednak zachowały się skrajnie nieodpowiedzialnie.

Panna młoda została upokorzona

Jej druhny doszczętnie zniszczyły wspólne zdjęcie ślubne. Kiedy kadr ukazujący ich dziecinne postępowanie pojawił się w serwisie Reddit.com, w sieci zawrzało. Internauci nie potrafili ukryć swojego zażenowania, patrząc na postępowanie dorosłych kobiet.

Panna młoda
pxhere.com/pl/photo/104542

Panna młoda pragnie zapomnieć o własnym ślubie. 

Co takiego znajduje się na fotografii? Już wszystko wyjaśniamy! Otóż na zdjęciu, które wywołało tylko kontrowersji, zobaczyć możemy Pannę młodą oraz jej ślubną świtę składająca się z 4 druhen. Teoretycznie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie pozy i postępowanie kobiet.

Druhny zachowały się nieodpowiedzialnie

Pewnie wam też będzie ciężko w to uwierzyć, ale kobiety stojące u boku Panny młodej postanowiły pochwalić się swoimi gołymi pośladkami. W tym celu poniosły swoje strojne sukienki i z dumą prezentowały kobiecie kształty.

Oprócz zażenowanej Panny młodej tylko jedna z kobiet nie podążyła za całą resztą. Pomimo tego, że ich twarze są zamazane z łatwością, możemy domyślić się, jakie miały miny, widząc zachowanie pozostałych druhen.

– Współczuje Pannie młodej. Tandetne druhny– napisała jedna z kobiet.

– Panna młoda została upokorzona przez własne druhny. Co za bezczelne baby- dodała kolejna.

ZOBACZ ZDJĘCIE Z UDZIAŁEM DRUHEN:

Panna młoda
reddit.com

Jej druhny zachowały się dziecinnie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Joanna Krupa urodziła. Znamy płeć i imię dziecka
  3. Uwielbiany aktor był ciężko chory. Przez lata nie miał o tym pojęcia, diagnoza go przeraziła
  4. Roksana Węgiel znów zakochana? Wielbiciele zasypują ją pytaniami o nową miłość
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułFryzury dla okrągłej buzi, które wysmuklą ci twarz. Najmodniejsze uczesania
Następny artykułUwielbiany muzyk porzucił żonę dla fanki. ”Jeździła z nimi w trasy od 10 lat”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.