Panna młoda usłyszała disco polo na swoim weselu. Zdawałoby się, że nie jest to powód ani do zaskoczenia, ani do złości. W tym przypadku było jednak inaczej. Pani Anna, przyjaciółka Zuzy, która wychodziła za mąż, była świadkiem osobliwego wydarzeniem, którym podzieliła się z redakcją. Wszyscy goście byli w szoku – relacjonuje Ania. Ich zdaniem świeżo upieczona żona zdecydowanie przesadziła.

Choć panna młoda na swoim przyjęciu weselnym może robić, to co chce, to jednak powinna respektować potrzeby swoich gości. W końcu zaprosiła ich, żeby razem cieszyć się swoim szczęściem. W tym przypadku świeżo upieczona żona zdecydowała zademonstrować swoje niezadowolenie. Z powodu puszczonego disco polo postanowiła po prostu opuścić przyjęcie.

Panna młoda wściekła się, gdy usłyszała disco polo

Jak relacjonuje Ania, ślub i wesele było absolutnym pokazem sznytu i elegancji. Państwo młodzi byli ubrani nadzwyczaj elegancko, a panna młoda miała na sobie nawet kolię i wytworny welon z trenem. Z początku taka oprawa wydarzenia mocno zdystansowała gości.

Zaproszeni goście jednak szybko przełamali lody. 

– Nie chodzi bynajmniej o alkohol, po prostu okazało się, że przyjaciele i rodzina małżonków to weseli i bardzo otwarci ludzie. – opowiada Ania. 

Świeżo upieczona żona, z tego co widziałam, krzywiła się na zdecydowany spadek elegancji między gośćmi, na rzecz poklepywania się po łopatkach i wybuchów śmiechu. A gdy z głośników poleciało disco polo, stało się coś najgorszego – dodała. 

  1. Ida Nowakowska straciła pracę w TVP. Młoda gwiazda nie ma dobrej passy
  2. Wyjątkowo smutne wieści, Maryla Rodowicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę
  3. Dramatyczna akcja ratunkowa w lubelskim, matka postrzeliła córkę. 4-latka walczy o życie

Panna młoda wyszła z własnego wesela

– Widać było, że Zuza ma już dość – wspomina Ania.

Jak się okazało jej wymarzone przyjęcie, miało być eleganckim balem. Bardzo cieszyła się na wytworny wystrój sali, na orkiestrę, która miała grać walce i stare piosenki. Gdy zauważyła, że goście puszczają piosenkę Zenka Martyniuka i zbierają się w kółko, by tańczyć, miała łzy w oczach. Wszystkie jej plany na temat tego wieczoru legły w gruzach. Na oczach wszystkich, z wściekłą miną kobieta opuściła przyjęcie.

Jednym humory zwarzyły się już do końca, inni postanowili wykorzystać okazję i bawić się na całego. Czy zachowanie panny młodej jest zrozumiałe? W końcu to jej wieczór i powinien sprawić radość przede wszystkim jej, z drugiej strony czy nie najważniejszy powinien być komfort gości? Jak wynika z przeprowadzonych badań, to właśnie na disco polo liczy większość weselnych gości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda
Fot. Jonathan Borba, Unsplash

To miało być eleganckie, pełne szyku wesele.

panna młoda
Image by Jerzy Górecki from Pixabay

Kobieta nie wytrzymała i wyszła z własnego przyjęcia.

panna młoda
Screen z youtube.com/ TVP Info

Gdy na sali zagrano utwór Zenka, goście wpadli w wir zabawy, sprawiając w ten sposób zawód najważniejszej kobiecie tego dnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  2. Domy wpadały do morza jeden po drugim. Tragedia, wszystko się nagrało
  3. Antek Królikowski na zdjęciu z „bratankiem i synkiem”. „Z dziećmi ci do twarzy”
  4. Wróciła do domu i nakryła partnera z inną. Po chwili nie mógł się pozbierać, a chciał tylko zażartować
  5. Podziwiany sportowiec bierze ślub z lalką. Rosły mężczyzna zakochał się w lalce dla dorosłych
  6. Zatrważające doniesienia z Dolnego Śląska. Mocny wstrząs, pod ziemią byli ludzie, co tam się wydarzyło?

 

 

Poprzedni artykułOwczarek niemiecki zaopiekował się małym jelonkiem. Niezwykła czułość groźnego psa
Następny artykułMama myślała, że jej dziecko ma ospę. Prawda okazała się porażająca, chłopiec cudem przeżył
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.