Panna młoda usłyszała disco polo na swoim weselu. Zdawałoby się, że nie jest to powód ani do zaskoczenia, ani do złości. W tym przypadku było jednak inaczej. Pani Anna, przyjaciółka Zuzy, która wychodziła za mąż, była świadkiem osobliwego wydarzeniem, którym podzieliła się z redakcją. Wszyscy goście byli w szoku – relacjonuje Ania. Ich zdaniem świeżo upieczona żona zdecydowanie przesadziła.

Choć panna młoda na swoim przyjęciu weselnym może robić, to co chce, to jednak powinna respektować potrzeby swoich gości. W końcu zaprosiła ich, żeby razem cieszyć się swoim szczęściem. W tym przypadku świeżo upieczona żona zdecydowała zademonstrować swoje niezadowolenie. Z powodu puszczonego disco polo postanowiła po prostu opuścić przyjęcie.

Panna młoda wściekła się, gdy usłyszała disco polo

Jak relacjonuje Ania, ślub i wesele było absolutnym pokazem sznytu i elegancji. Państwo młodzi byli ubrani nadzwyczaj elegancko, a panna młoda miała na sobie nawet kolię i wytworny welon z trenem. Z początku taka oprawa wydarzenia mocno zdystansowała gości.

Zaproszeni goście jednak szybko przełamali lody. 

– Nie chodzi bynajmniej o alkohol, po prostu okazało się, że przyjaciele i rodzina małżonków to weseli i bardzo otwarci ludzie. – opowiada Ania. 

Świeżo upieczona żona, z tego co widziałam, krzywiła się na zdecydowany spadek elegancji między gośćmi, na rzecz poklepywania się po łopatkach i wybuchów śmiechu. A gdy z głośników poleciało disco polo, stało się coś najgorszego – dodała. 

  1. Ida Nowakowska straciła pracę w TVP. Młoda gwiazda nie ma dobrej passy
  2. Wyjątkowo smutne wieści, Maryla Rodowicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę
  3. Dramatyczna akcja ratunkowa w lubelskim, matka postrzeliła córkę. 4-latka walczy o życie

Panna młoda wyszła z własnego wesela

– Widać było, że Zuza ma już dość – wspomina Ania.

Jak się okazało jej wymarzone przyjęcie, miało być eleganckim balem. Bardzo cieszyła się na wytworny wystrój sali, na orkiestrę, która miała grać walce i stare piosenki. Gdy zauważyła, że goście puszczają piosenkę Zenka Martyniuka i zbierają się w kółko, by tańczyć, miała łzy w oczach. Wszystkie jej plany na temat tego wieczoru legły w gruzach. Na oczach wszystkich, z wściekłą miną kobieta opuściła przyjęcie.

Jednym humory zwarzyły się już do końca, inni postanowili wykorzystać okazję i bawić się na całego. Czy zachowanie panny młodej jest zrozumiałe? W końcu to jej wieczór i powinien sprawić radość przede wszystkim jej, z drugiej strony czy nie najważniejszy powinien być komfort gości? Jak wynika z przeprowadzonych badań, to właśnie na disco polo liczy większość weselnych gości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda
Fot. Jonathan Borba, Unsplash

To miało być eleganckie, pełne szyku wesele.

panna młoda
Image by Jerzy Górecki from Pixabay

Kobieta nie wytrzymała i wyszła z własnego przyjęcia.

panna młoda
Screen z youtube.com/ TVP Info

Gdy na sali zagrano utwór Zenka, goście wpadli w wir zabawy, sprawiając w ten sposób zawód najważniejszej kobiecie tego dnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  2. Domy wpadały do morza jeden po drugim. Tragedia, wszystko się nagrało
  3. Antek Królikowski na zdjęciu z „bratankiem i synkiem”. „Z dziećmi ci do twarzy”
  4. Wróciła do domu i nakryła partnera z inną. Po chwili nie mógł się pozbierać, a chciał tylko zażartować
  5. Podziwiany sportowiec bierze ślub z lalką. Rosły mężczyzna zakochał się w lalce dla dorosłych
  6. Zatrważające doniesienia z Dolnego Śląska. Mocny wstrząs, pod ziemią byli ludzie, co tam się wydarzyło?

 

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl