Panna młoda zalała się łzami gdy zobaczyła zawartość jednej z kopert. Dzień ślubu i wesela to jeden z ważniejszych dni w naszym życiu. Nie ma co jednak ukrywać – to również jeden z najdroższych dni naszego życia. Dlatego równie istotna, co sama uroczystość, staje się zawartość koper. Ta koperta nie była jednak standardowa – doprowadziła pannę młodą do łez.

Wesele to kosztowna sprawa. Organizacja tego wymarzonego dnia wymaga dużych nakładów pieniężnych – zaczynając od samych przygotowań, poprzez wynajęcie odpowiednich usług, sali, aż po wygląd pary młodej i weselne atrakcje. W związku, z czym nowożeńcy chcą, by wesele, choć w minimalnym stopniu się im zwróciło. Tak jednak nie stało się w przypadku Ani i jej męża.

Panna młoda dużo zainwestowała

31-letnia Anka marzyła o idealnym weselu. Przygotowanie uroczystości dużo ją kosztowało. Finansowo pomocni okazali się być rodzice państwa młodych – dając po 10 tysięcy. Sami zainteresowani zainwestowali w wesele około 40 tysięcy złotych.

Jeden weselny talerzyk, szacowali na kosz około 220 złotych, w związku z czym matematyka jest prosta. Państwo młodzi musieli wziąć kredyt, na organizację wystawnego wesela na 100 osób. Licząc na to, że chociaż część inwestycji, zwróci się w weselnych kopertach. Tak się jednak nie stało.

  1. Agata Duda i Andrzej Duda zostali przyłapani. Para prezydencka dała się ponieść, podobnych rzeczy jeszcze nie było
  2. GIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterie
  3. Marta Manowska wzięła ślub? Zdradził ją jeden szczegół, fani wniebowzięci

Panna młoda zalana łzami

Po uroczystości Ania wraz z narzeczonym i mamą zaczęli oglądać ślubne prezenty, oraz otwierać koperty od gości. Pierwsze co ich zaskoczyło to niskie kwoty – ok. 200 zł w kopercie, co nie jest nawet kosztem jednego talerzyka. Inne koperty zawierały kupony lotto bądź… były zupełnie puste. 

Jednak to jedna z kopert zupełnie załamała Anię – znajdowały się w niej… pocięte gazety! Państwo młodzi byli w szoku, nie dowierzając w to, co widzą. Możemy sobie jedynie wyobrazić rozczarowanie i rozgoryczenie panny młodej. Tego typu historie zdarzają się niestety znacznie częściej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
Fot. Wijdan Mq, Unsplash

Koperty i prezenty ślubne mają być przyjemnością, tak jednak nie było w przypadku Ani. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Antoni Macierewicz nie daje o sobie zapomnieć. Grzmiał o „reklamie” krzywdzenia dzieci, zadziwiające zarzuty pod adresem Trzaskowskiego
  2. Korea Północna nie pozostawiła złudzeń. Wszystko jest już jasne, negocjacji nie będzie
  3. Małgorzata Kożuchowska szaleje na plaży. Nie jest sama, fani od razu zareagowali
  4. Rewelacyjne oferty na wakacje 2020. Wiemy, gdzie jest najtaniej, ostatni moment
  5. Łukasz Nowicki tłumaczy się z rzucania pieczywem na antenie. Prowadzący „Pytanie na Śniadanie” ma wyjaśnienie
  6. Nagrał niebywały moment, gdy piorun uderzył w budynek sądu. Widok wywołuje ciarki i zapiera dech jednocześnie

źródło: webniusy.com


 

Poprzedni artykułPamiętacie Ewę Sonnet? Już wiadomo dlaczego posiadaczka imponującego biustu tak nagle zniknęła
Następny artykułWygląda jak zwykła złotówka z PRL, ale jest warta majątek. Można za nią dostać nawet 1500zł
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.