Panna młoda zaniemówiła w momencie, kiedy zobaczyła stylizację swojej teściowej na ślubie. Kobieta, chcąc ją upokorzyć, włożyła białą suknię! Latem sezon weselny trwa w najlepsze, a oprócz państwa młodych, zaproszeni goście również robią wszystko, aby w tym szczególnym dniu zachwycać swoją stylizacją. Teściowa Panny Młodej, tym razem zdecydowanie przesadziła…

Czy powinno się wkładać białą sukienkę na ślub jako gość? To pytanie zadaje sobie mnóstwo kobiet. O ile dress code weselny dla panów jest dość jasno określony, tak kobiety mogą mieć z tym poważny problem. Istnieje przecież niepisana zasada, że kolor biały zarezerwowany jest wyłącznie dla Panny młodej! Jak widać, mama Pana młodego postanowiła zerwać z utartymi schematami i zaskoczyć wszystkich!

Panna młoda była w szoku, gdy zobaczyła swoją teściową

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. Okazuje się, że niestety nie zawsze zasada ta znajduje odzwierciedlenie w praktyce. Przekonała się o tym m.in. bohaterka naszego artykułu – Amy Pennza.

Kobieta była przekonana, że tego dnia to ona będzie szczególnie wyróżniać się z tłumu i zachwycać wszystkich gości swoją nienaganną stylizacją. Dokładnie tak by było, gdyby nie jej teściowa. Kobieta, aby zaszokować wszystkich wyszukanym i oryginalnym outfitem… również zdecydowała się na włożenie śnieżnobiałej sukni!

Najprawdopodobniej wydarzenie to nigdy nie wyszłoby na jaw, gdyby nie dziennikarz, który ujawnił zdjęcia ze ślubu Amy i zapytał swoich obserwatorów o podobne wpadki, których doświadczyli! Temat ten spotkał się z ogromnym odzewem internautów. Ponad 10 tys. osób chętnie podzieliło się swoimi ślubnymi przygodami.

– Moja teściowa upiła się w naszą noc poślubną i wdała się w bójkę z mężem. Potem prawie mnie przejechała, kiedy odjechała pijana- pisze na portalu Whisper jedna z kobiet.
– Na ślubie moja teściowa powiedziała mężowi, że nie jest za późno na zmianę zdania– wspomina kolejna z Pań Młodych.

Amy opowiedziała o wszystkim na Twitterze

Kiedy sytuacja odbiła się głębokim echem w sieci, Amy postanowiła udostępnić post na swoim Twitterze.

– Moja teściowa założyła suknię ślubną na mój ślub. O tak, była górą…- podzieliła się kobieta pod jednym ze zdjęć.

W momencie, gdy Internauci zaczęli wyśmiewać jej teściową i zarzucać, iż kobieta pod żadnym pozorem nie powinna zakładać białej sukni na ślub, Panna młoda stanęła w jej obronie. Powiedziała, że na outfit ten zdecydowała się tylko i wyłącznie ze względów finansowych. Suknia była wówczas w ogromnej przecenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna młoda
pexels.com @Dimitri Kuliuk

Ślub teoretycznie powinien być najpiękniejszym dniem w życiu każdej kobiety. W przypadku Amy jednak nie do końca tak było…

Panna młoda
Unsplash.com @oceanswide

Biała suknia ślubna zdecydowanie powinna być przeznaczona wyłącznie na Panny Młodej. To w końcu jej dzień!

Panna młoda
Unsplash.com @phuong_nguyen_2k

Stylizacje gości weselnych potrafią naprawdę mocno zaskoczyć!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi. Zamiast tego przeczytała SMS-y niewiernego narzeczonego
  2. Panna młoda zaliczyła niezłą wpadkę. Piękną suknię „zepsuł” jeden szczegół
  3. Panna młoda udawała, że jest ciężko chora, by wyłudzić pieniądze na bajkowy ślub. Udało jej się zebrać ponad 70 tyś.
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

 

 

 

 

Poprzedni artykułJagna Marczułajtis-Walczak ma ciężko chorego syna. Zdobyła się na poruszające wyznanie
Następny artykułJak zrobić fryzurę z lat 60? Kobiece uczesanie, które zrobisz w 10 minut
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.