Panna młoda pozwoliła swojej siostrze, na to, by jako jedyna druhna stawiła się na ślubie ubrana jakkolwiek jej się podoba. Chyba nie spodziewała się takiego obrotu spraw! Kobieta wybrała swój ulubiony kostium, naprawdę niespotykany. Goście weselni musieli być w szoku! 

Deana, prosząc swoją siostrę Christinę, o zostaniu druhną na jej ślubie powiedziała, że ta może się ubrać, w co tylko chce. Christina naprawdę wzięła to sobie do serca i wyciągnęła z szafy swój ulubiony kostium. Zazwyczaj panna młoda nie znosi być mniej zauważalną osobą na weselu, ta jednak się nie pogniewała. Co więcej, była zachwycona pomysłowością siostry!

Panna młoda się tego nie spodziewała

Mało kto potrafi się od razu zdecydować, w czym wystąpi na ślubie. Szczególnie druhna, występująca tuż przy pannie młodej, ma trudne zadanie. Christina jednak nie wahała się ani chwili w doborze stroju na wesele siostry. 

Deana, panna młoda, twierdzi, że wszystko zaczęło się od żartu. Kiedy powiedziała siostrze, że może przyjść ubrana w co jej się podoba, ta zaczęła wymieniać coraz bardziej niespotykane kostiumy. Czy może przebrać się za dinozaura? Może za TARDIS z Doctora Who? Deana, w żartach, zgodziła się na wszystko. 

Wszyscy byli w szoku, kiedy w dzień ślubu Christina rzeczywiście pojawiła się… w stroju dinozaura! Panna młoda zdecydowanie została tego dnia przyćmiona, ale jak sama mówi, nie ma tego siostrze za złe.

– To nie żart, to środkowy palec w stronę wydawania tysiąców dolarów i kładzenia na sobie ogromnej presji, tylko po to, żeby zadowolić bandę ludzi, którym zależy tylko na darmowym jedzeniu i drinkach – odpisała Deana komentującym na Facebooku

Przebierany ślub – pomysły

Dla tych, którzy jak Deana, mają ogromny dystans do siebie, nie są fanami tradycyjnych ślubów i nie znoszą nudy, mamy kilka propozycji na tematyczne wesela. 

  1. Wesele w stylu Małej Syrenki. Która z nas nie marzyła  dzieciństwie o byciu syreną? Macie szansę na spełnienie tego marzenia podczas swojego wesela! 
  2. Wesele w stylu Harry’ego Pottera — żeby ten dzień był jeszcze bardziej magiczny.
  3. Wesele w duchu Disneya — idealny pomysł dla tych, którzy uwielbiają bajkową atmosferę i nie mogą się zdecydować na żaden z ulubionych filmów z dzieciństwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda
facebook.com/christina.a.meador

Wszyscy byli fanami przebrania Christiny.

panna młoda
facebook.com/christina.a.meador

Tak wygląda Christina, gdy nie jest dinozaurem. 

panna młoda
facebook.com/christina.a.meador

A jak wy wyobrażacie sobie wasze idealne wesele?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Wzrost, który najbardziej nas kręci. Badania wykazały, co kochają mężczyźni, a co podnieca kobiety
  3. Nastolatek stracił wzrok i słuch. Przez 10 lat jadł tylko śmieciowe jedzenie
  4. Zaproszenie na ślub, które oburza. Do dziś mówią o nim wszyscy
  5. Nie żyje gwiazda „Idola”. Zginęła w tragicznych okolicznościach
  6. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne

źródła: happiest.net, bestlifeonline.com, facebook.com

Poprzedni artykułJacek Rozenek przyznał, że przeżył śmierć kliniczną. Opowiedział, co zobaczył po drugiej stronie
Następny artykułPola Raksa wiele lat temu wyznała w wywiadzie, co sądzi o mężczyznach. „Są coraz słabsi i wymagają prowadzenia za rączkę”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego