Panna młoda nie mogła zrozumieć, dlaczego jej teściowa zachowała się w taki sposób. Kobieta podczas ślubu swojego syna zrobiła najbardziej niewybaczalną rzecz. Taka sytuacja to koszmar każdej panny młodej. Z jednej strony — podziwiamy za cierpliwość, z drugiej — zastanawiamy się, jak można pozwolić, by taka sytuacja miała miejsce.

Ślub i wesele to bardzo ważne momenty w życiu każdej młodej pary. To ich wielki dzień, podczas którego powinni błyszczeć i nieustannie być w centrum uwagi. Właśnie z tego powodu, jest kilka rzeczy, których absolutnie, pod żadnym pozorem, nie można robić na żadnym weselu. Na przykład ogłaszać własnych zaręczyn, tego, że jest się w ciąży albo… zakładać białej sukienki. Panna młoda może źle zareagować w takiej sytuacji.

Panna młoda nie mogła uwierzyć własnym oczom

Ciężko wyobrazić sobie, co ta młoda kobieta czuła podczas swojego ślubu. Wiedziała na pewno, że jej mąż jest przywiązany do matki, jednak to, co się wydarzyło tego dnia, przekracza wszelkie granice rozsądku. Panna młoda z trudem powstrzymywała wybuch wściekłości, patrząc się na teściową… która wyglądała dokładnie tak, jak ona.

panna młoda
reddit.com

Czy kobieta za zdjęciu to panna młoda? Nie, to jej teściowa!

To zdjęcie obiegło Internet, wzbudzając ogromną kontrowersję. Rzeczywiście, trzeba przyznać, że to, co implikuje, jest co najmniej niepokojące. Przedstawia państwo młodych wraz z rodziną. Wszystko wydaje się w porządku, dopóki nie spojrzy się na pana młodego, który ma z każdej strony… kobietę w białej sukni.

Teściowa z piekła rodem

Panna moda na tym zdjęciu wyróżnia się jedynie bukietem i welonem. Po drugiej stronie pana młodego stoi, kurczowo uchwycona jego ręki, ubrana i uczesana niemal identycznie jak jego żona, jego matka. Jeśli przyjrzeć się dokładniej, można stwierdzić, że suknia teściowej nie jest idealnie biała. Wciąż są naprawdę niepokojąco podobne.

Osoby komentujące to zdjęcie na Reddicie miały wyraźne opinie na temat tego, co sugeruje takie zachowanie teściowej panny młodej wobec jej własnego syna. Kobieta wykazuje naprawdę niezdrowe przywiązanie do dziecka. Wyobrażacie sobie mieć taką teściową?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda
reddit.com

Zaskakujące jest, że takie zdjęcie w ogóle powstało.

panna młoda
reddit.com

Kobiety wyglądają przerażająco podobnie… Panna młoda musiała być wściekła!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyniki badania załamują. Polacy nie wiedzą, skąd finanse na 500 plus
  2. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Polski aktor miał żenić się aż 6 razy. Pod koniec życia związał się z młodszą prawie o 50 lat kobietą
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

źródła: reddit.com

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego