Panna młoda postanowiła sprawdzić swojego narzeczonego i zadać mu pewną zagadkę. Jego odpowiedź utwierdziła ją w przekonaniu, że nie może stanąć z nim na ślubnym kobiercu. W mgnieniu oka odwołała ślub i pragnęła, jak najszybciej o nim zapomnieć. Słowa, które usłyszała, na długo utkwią w jej pamięci.

Ślub ma być jednym z tych momentów w życiu zakochanych, który zapamiętają do końca życia. W końcu przed Bogiem i zaproszonym gośćmi przysięgać sobie będą dozgonną miłość. Problemy zaczynają się, kiedy przyszła panna młoda nie jest do końca pewna swojego wybranka. Jedna zagadka, właśnie tyle wystarczy, by w mgnieniu oka rozwiać wszelkie wątpliwości i podjąć właściwą decyzję.

Panna młoda zadała narzeczonemu niespodziankę

Kultura starożytnych Indii jest jedną z tych, w której dawne zwyczaje i tradycje przetrwały po dziś. Jedną z nich jest fakt, iż młode Hinduski i Hindusi niekoniecznie muszą wiązać się ze sobą z miłości. Niekiedy wystarczy obopólna zgoda obojga rodziców. Tak tez było w przypadku dziewczyny, o której w sieci zrobiło się naprawdę głośno. Skandal, który wywołała, jest nieprawdopodobny.

O tym, jak trudne bywa znalezienie właściwego partnera, na własnej skórze przekonali się rodzice pewnej młodej kobiety. Kiedy po długich miesiącach w końcu dopięli swego, zaaranżowali pierwsze spotkanie młodych. Dziewczynie wybranek nie do końca przypadł do gustu. Postanowiła dołożyć wszelkich starań, aby do ślubu nie doszło. Strzałem w dziesiątkę okazała się zagadka matematyczna.

Odpowiedź była błędną

Młoda dziewczyna była naprawdę sprytna i rezolutna, w związku z czym, dokładnie wiedziała jak poprawnie to rozegrać.

-Ile to jest 15+6?- zapytała.

Niestety, przyszły pan młody nie potrafił udzielić poprawnej odpowiedzi na zadane przez nią pytanie. Po długich namysłach odpowiedział, że 27. Panna młoda opowiedziała o całym zajściu swoim rodzicom. Dodała, że nie wyobraża sobie spędzić reszty życia z kimś takim, jak on.

Zawsze byłem dumny z mojej mądrej córki. Chcę ją widzieć szczęśliwą obok godnego mężczyzny– powiedział ojciec dziewczyny.

Rodzice natychmiast zwrócili wszystkie podarunki od rodziców chłopaka. Ojciec wyjaśnił im, że chce dla swojej córki, jak najlepiej, a małżeństwo z niewykształcanym i płytkim chłopakiem zupełnie jej nie interesuje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna młoda
unsplash.com @benwhitephotography

Panna młoda wiedziała, że nie może po poślubić. 

Panna młoda
unsplash.com @benwhitephotography

Postanowiła zadać mu zagadkę. 

Panna młoda
unsplash.com @carolexm

Odpowiedź sprawiła, że odwołała ślub.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. Dziewczyna szukała bogatego męża przez internet. Odpowiedź pewnego bankiera zapamięta na długo
  4. Kot i jego właścicielka podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  5. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia
Poprzedni artykułRodzina uważała, że nastolatka jest w ciąży. Nikt nie mógł uwierzyć w prawdę
Następny artykułNastolatka jadła miętówkę i ciastko dziennie, bo koleżanka powiedziała, że jest gruba. W końcu jej organizm nie wytrzymał
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.