Panna młoda w dzień po weselu obudziła się w nie swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka, co gorsza, nie pamiętała, jak się tam znalazła i co się wydarzyło. Po chwili do pokoju wszedł obcy mężczyzna z szampanem. W głowie miałam tylko jedno: co ja zrobiłam?  — pisała na forum panna młoda. To dopiero początek.

Nie każda panna młoda przeżywa bajkowy poranek tuż po ślubie. Przekonała się o tym pewna 25-latka, która opisała swoją historię w sieci. Nie mogła uwierzyć, co zrobiła we własną noc poślubną!

Panna młoda zdradziła męża?

Panna młoda była przekonana, że zdradziła męża w noc poślubną. Obudziła się jeszcze pijana, w obcym miejscu. Nie mogła uciec, bo… była przywiązana do łóżka. Jedynym co przychodziło jej do głowy, było to, że popełniła największy błąd w swoim życiu.

—  Przyznaję, że gdy większość gości opuściła wesele i zostaliśmy tylko z przyjaciółmi, wypiliśmy morze wina. Obudziłam się w nie swojej sypialni, byłam przywiązana do łóżka, a po chwili do pokoju wszedł obcy mężczyzna z szampanem… W głowie miałam tylko jedno: co ja zrobiłam? Czułam, że będę musiała rozwieść się tuż po ślubie — pisała na forum.

Kobieta nie zdradziła od razu, jak skończyła się cała historia, dlatego internautki wylały na nią wiadro pomyj. Żadna z nich nie była w stanie zrozumieć, jak można doprowadzić się do takiego stanu na własnym weselu. Po kilku dniach świeżo upieczona panna młoda dokończyła historię. Wyznała, że po chwili dotarło do niej, że przecież wynajęli hotel, dlatego nie poznała wnętrza.

Okazało się, że obcy mężczyzna był z hotelowej obsługi, a po chwili z toalety wyszedł jej mąż. To z nim spędziła upojne chwile, których niestety nie pamiętała. Oczywiście nigdy nie powiedziała panu młodemu, co działo się w jej głowie. Wiedziała natomiast, że przez długi czas nie wypije niczego mocniejszego niż kawa.

 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
 2. Przykre wieści dla milionów Polaków. Po kampanii nadchodzą wielkie zmiany
 3. PKO BP pilnie ostrzega wszystkich klientów. Można stracić cały dobytek, pojawił się zmyślny przekręt

Jak zaplanować noc poślubną?

Noc poślubną należy zaplanować dokładnie, tak aby nie spotkały nas żadne niespodzianki. Na pewno w trakcie wesela należy pić jak najmniej i być ostrożnym przy wznoszeniu toastów, tak aby nie przeżyć tego, co przywiązana do łóżka 25-latka! 

Każda kobieta wie, że oprawa ma ogromne znaczenie, dlatego para młoda powinna spędzić noc w dobrze wybranym miejscu. Świetnie sprawdzą się luksusowe hotele, gdzie obsługa zadba o każdy szczegół, wybierze piękną pościel i rozsypie płatki kwiatów. W tę noc nie warto oszczędzać! Jaką bieliznę wybrać? Klasyką są białe koronki, jednak wszystko zależy od upodobań i charakteru pary młodej. Panie coraz częściej stawiają na zwiewne, prześwitujące koszulki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda
fot. ErikaWittlieb, pixabay.com

Panna młoda była przerażona.

panna młoda
fot. S. Hermann & F. Richter, pixabay.com

Na szczęście jej poranek był wynikiem weselnego pijaństwa.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Siostra Anastazja podała obłędny przepis na ogórki. Sekretem ich smaku jest pewna przyprawa
 2. Sprawdzili ceny tuż za polską granicą. Turyści mogą się nieźle zdziwić
 3. Zenek Martyniuk niczego się nie spodziewał. Wszystko pokazały kamery TVP
 4. Kotek był wstrząśnięty, kiedy zobaczył właścicielkę w wannie. Błyskawicznie ruszył na pomoc
 5. Handel w niedziele zostanie zniesiony? My już wiemy
 6. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
 7. Lokaty zamykane na potęgę. Wyparowało już 12,5 mld zł
 8. Rośnie liczba zakażeń w Europie. Powrót obostrzeń w niektórych krajach
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!