Panna młoda nie mogła się spodziewać tego, co stanie się podczas jej ślubu. Przyszły mąż pod ołtarzem kazał się jej odwrócić — zaskoczona kobieta wykonała jego polecenie, a następnie wybuchła płaczem. Mamy nagranie z tego porażającego zdarzenia.

Panna młoda nie mogła przewidzieć, że ten dzień będzie dla niej tak wyjątkowy. Podczas ceremonii, partner kazał się jej odwrócić. To, co zobaczyła za swoimi, plecami sprawiło, że zaczęła płakać. W kościele stało się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć.

Panna młoda doprowadzona do płaczu na własnym ślubie

Liz długo szykowała się na swój ślub, jednak jeszcze przed zaręczynami Ollie wiedział, że praca z dziećmi stanowi nieodłączny element jej życia. Kobieta pracuje jako instruktorka tańca i nauczycielka muzyki co sprawia jej wiele radości.

Pan młody postanowił, że ich ślub musi być niezapomniany. Wymyślił, jak zaskoczyć swoją wybrankę podczas ceremonii i zaprosił do współpracy jej ukochanych podopiecznych. Nagranie z tego wydarzenia powoduje, że łzy same cisną się do oczu.

  1. Wyciekły informacje na temat Andrzeja Dudy. Prezydent świętuje wygraną, nikomu by nawet nie przyszło do głowy gdzie
  2. Stare nagranie Dudy z Tadlą, dziś wolałby o nim zapomnieć. „Czasami ludzi ponoszą emocje”
  3. Joanna Kurska zapomniała o ważnej rzeczy. Jeden szczegół jej stroju zwrócił uwagę wszystkich

Panna młoda zalała się łzami na ślubie

Ollie skontaktował się dziećmi i ich rodzicami, by pomogli mu stworzyć wyjątkową niespodziankę dla przyszłej żony. W tym wyjątkowym dniu, gdy przyszedł czas złożenia przysięgi, pan młody poprosił, by Liz się odwróciła. 
 
Kobieta zauważyła, że na kościelnej ambonie, tuż za nią stoją dzieci, z którymi codziennie pracuje. Gdy zaczęła grać muzyka, panna młoda zalała się łzami. Uczniowie zaśpiewali jej ukochaną piosenkę. Wzruszające wideo natychmiast obiegło cały świat.
 
ZOBACZ NAGRANIE:
 
Panna młoda nie mogła powstrzymać łez. 
 
ZOBACZ TEŻ:
Poprzedni artykułMało kto pamięta, jak wyglądała Justyna Pochanke na początku kariery. Przeszła niezwykłą przemianę
Następny artykułNiestety, nie żyje Jerzy Pietraszko. Był wybitną jednostką, Polska straciła wielkiego człowieka
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.