Panna młoda była bardzo otyła i sama myśl o próbie wciśnięcia się w suknię ślubną, przyprawiała ją o szybsze bicie serca. Kobieta męczyła się ze swoim wyglądem i w końcu, po zakończeniu wieloletniego związku, postanowiła coś z tym zrobić. Efekt jest niesamowity, aż ciężko uwierzyć, że osiągnęła go bez pomocy! 

Kiedy skończył się jej dziesięcioletni związek, kobieta czuła się ze samą sobą bardzo źle. Była to kwestia nie tylko zranionych uczuć, ale i wyglądu. To był impuls, żeby zmienić coś w swoim życiu. Teraz ciężko uwierzyć, że ta panna młoda to ta sama kobieta, która jeszcze niedawno obawiała się nawet spojrzeć na suknie ślubne.

Panna młoda zupełnie odmieniona

Kylie, zmęczona tym, jak źle się ze sobą czuła, poszła do lekarza, kiedy zakończył się jej długoletni związek. Okazało się, że jej problemy z wagą miały swoje uzasadnienie medyczne, ponieważ pana młoda cierpiała na zaburzenie hormonalne — zespół wielotorbielowatych jajników.

 

Ta wiedza zdecydowanie ułatwiła jej poradzenie sobie ze swoim problemem. Kobieta wprowadziła do swojej diety konieczne zmiany, podjęła również decyzję o tym, że będzie ćwiczyć. Ten ostatni element jej planu był szczególnie trudny do wprowadzenia w życie. Przyszła panna młoda źle czuła się, ćwicząc w miejscach publicznych, dlatego siłownia odpadała. 

Koniec strachu przed suknią

W końcu jednak znalazła rozwiązanie, które jak najbardziej jej odpowiadało. Kylie odkryła filmiki na YouTube, na których trenerzy personalni pokazują najlepsze ćwiczenia do zrzucenia wagi. Kobieta bardzo szybko zafascynowała się tym światem. W ciągu zaledwie 12 miesięcy schudła 55 kilogramów, ze 120 schodząc do 65!

panna młoda
fot. instagram.com/kyliejanesjourney

Zmieniła się całkowicie.

Na tym jednak nie poprzestała. Kylie już wkrótce znalazła swoją prawdziwą miłość i tym razem już bez strachu podeszła do wybierania sukni ślubnej. Pomimo tego nie osiadła na laurach i wciąż ćwiczy. Jej sylwetka jest naprawdę zachwycająca, kobieta waży teraz 50 kilogramów, o 70 mniej niż na początku swojej przygody!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

panna młoda
fot. instagram.com/kyliejanesjourney

Kobieta schudła już 70 kilogramów!

panna młoda
fot. instagram.com/kyliejanesjourney

Panna młoda zachwycała w swojej sukni – już nie bała się przymiarek!

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Horoskop wedyjski. Poznaj swój znak księżycowy i niezwykłą przyszłość
  3. Mała torebka idealna na każdą okazję!
  4. Co do hummusu? 8 prostych produktów, które idealnie pasują
  5. Informacje przez które nagła śmierć Zbigniewa Wodeckiego sprzed dwóch lat zasmuca jeszcze bardziej. Był niesamowitym człowiekiem
  6. Napisała przy wejściu: „Tu mieszka pies z rodziną”. Nie chodziło jej o zwierzę

źródła: news.com.au

Poprzedni artykułSmog zagraża płodności. Statystyki nie pozostawiają złudzeń
Następny artykułRodzice nie byliby z niej dumni, gdyby znali prawdę. Ma 24 lata i zarabia krocie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego