Panna młoda, której ojciec zginął równo 10 lat temu, do dziś nie może pogodzić się z jego śmiercią. Decyzja, jaką podjęła rodzina zmarłego, sprawiła, że kobieta znowu mogła poczuć jego obecność. Co wydarzyło się podczas najpiękniejszego dnia jej życia?

Tradycja odprowadzania córki do ołtarza zawsze wiąże się z ogromnymi emocjami i wzruszeniem. Ta historia jednak różni się od pozostałych. Mężczyzna, który tak naprawdę był obcy dla przystrojonej w biel kobiety, na chwilę zastąpił jej zmarłego ojca. Ta wzruszająca chwila na zawsze pozostanie w jej pamięci! 

Śmierć ojca

Michael Stepien, ukochany ojciec przyszłej panny młodej, zginął równo dekadę temu. Gdy wracał do swojego domu, został postrzelony. Kobieta bardzo to przeżyła. Rodzina zmarłego postanowiła jednak, że jego organy zostaną przekazane choremu mężczyźnie. 72-letni Arthur Thomas, który sam od wielu lat walczy o życie, otrzymał serce od ojca kobiety! 

Panna młoda była poruszona

Mężczyzna, który przyjął organ od Michaela, jest w stałym kontakcie z rodziną dawcy. Gdy tylko Arthur dowiedział się, że córka zmarłego bierze ślub, zaproponował, że zaprowadzi ją do ołtarza.

Gdy ten dzień nastąpił, panna młoda nie kryła swojego wzruszenia. Dzięki Thomasowi choć przez chwilę mogła poczuć obecność swojego taty. Goście, którzy pojawili się na ślubie, również nie mogli powstrzymać się od łez. Sami zobaczcie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Panna młoda
filing.pl

72-letni Arthur Thomas był bardzo wdzięczny całej rodzinie panny młodej. To ich decyzja sprawiła, że chory mężczyzna ponownie może cieszyć się życiem. W ramach wdzięczności postanowił odprowadzić córkę swojego dawcy do ołtarza. 

Panna młoda
filing.pl

Szczęśliwa panna młoda nie kryła swojego wzruszenia. Ten wyjątkowy moment z pewnością na zawsze pozostanie w jej pamięci. 

panna młoda
filing.pl

Ojciec dziewczyny zmarł 10 lat temu. Został postrzelony, gdy wracał do domu. Jego córka nigdy nie pogodziła się z tą tragedią. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaręczyny z piekła rodem. Mężczyzna zrobił coś obrzydliwego, internauci: „Sadysta”
  2. Twierdzi, że ciąża zniszczyła jej życie. „Z młodej atrakcyjnej dziewczyny stałam się potworem”
  3. Pan młody doznał upokorzenia. Ludzie uważają, że jego żona to „najbrzydsza panna młoda”, nie wierzą, że mu się podoba
  4. 5-letni chłopiec zmarł na złośliwy nowotwór. Sam napisał swoją mowę pogrzebową, w której zawarł niecodzienną prośbę
  5. Ruchliwa autostrada, nagle motocyklista zauważa coś maleńkiego na środku. Zatrzymuje cały ruch, by to uratować
Poprzedni artykułJak się ubrać do samolotu do Egiptu? Niezawodne elementy na podróż
Następny artykułNie żyje scenarzysta serialu ”Złotopolscy”. Jan Purzycki miał 71 lat
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.