Panna młoda zmarła, zanim zdążyła przypieczętować związek ze swoim ukochanym przed kapłanem. Pogrążony w żałobie narzeczony uświadomił sobie coś bardzo ważnego, przeglądając jej telefon. To zupełnie odmieniło jego życie. Dzisiaj pomaga osobom takim jak on, uporać się z przeżywaniem żałoby i opłakiwaniem najbliższych im osób. Jedno zdjęcie zmieniło wszystko. 

Śmierć, która zabiera bliską osobę, zawsze jest jedną z najstraszniejszych rzeczy, jakie mogą się przydarzyć człowiekowi. Kiedy ta śmierć jest niespodziewana, często boli jeszcze bardziej. Trudniej wtedy w pełni uświadomić sobie, co się wydarzyło i pogodzić się z tym. John przeżył taką tragedię. Wszystko w jego życiu nagle stało się wyścigiem z czasem. Niestety, nie udało się wygrać. 

Panna młoda nie dożyła ślubu

John i Michelle znali się od lat. W liceum nawet się spotykali. Jednak, jak to w takim wieku bywa, ich związek wówczas nie przetrwał. Ich drogi się rozeszły. Jednak osiem lat później, przypadkiem znowu na siebie wpadli. Wówczas ponownie zaiskrzyło. Zaczęli się znowu spotykać i tym razem zrozumieli, że żywią do siebie prawdziwe uczucia. John oświadczył się ukochanej. 

panna młoda
facebook.com/pg/betternotbitterwidower

To zdjęcie pomogło mu ruszyć dalej. 

Niestety, kobiecie nie było nigdy dane wystąpić jako panna młoda w pięknej, białej sukni. Niedługo po zaręczynach pojawiła się straszna diagnoza. Michelle miała raka w zaawansowanym stadium. Para na szybko ustaliła datę ślubu cywilnego przed pierwszą operacją kobiety — nie wiedzieli, czy ta się uda. Operacja się udała i para nabrała trochę optymizmu. Zaczęli planować ślub kościelny. 

Zrozpaczony wdowiec odnalazł nadzieję

Niestety, Michelle zmarła dwa tygodnie przed wyznaczoną datą ślubu kościelnego. John był pogrążony w rozpaczy. Po wielu latach odnalazł swoją prawdziwą miłość, a teraz gdy mieli szansę na spędzenie reszty życia razem, znów ją utracił. Mężczyzna wpadał w coraz głębszy dołek.

Pewnego dnia, zebrał się w końcu do tego, by przejrzeć telefon ukochanej. Przeglądając zdjęcia, odnalazł coś, o czym nie miał zielonego pojęcia, że istnieje. Michelle w swoim telefonie miała zdjęcie siebie w białej sukni. To ono pozwoliło Johnowi zacząć proces leczenia. Chociaż oczywiście najprawdopodobniej nigdy nie pogodzi się ze śmiercią żony. 

panna młoda
facebook.com/pg/betternotbitterwidower

Nie może pogodzić się ze śmiercią żony. 

panna młoda
facebook.com/pg/betternotbitterwidower

John wciąż tęskni za ukochaną. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Milioner i twórca Biedronki zostawił bardzo zaskakujący testament
  2. Jak nosić białą koszulę? Ponadczasowe, stylowe zestawy
  3. Ojciec wiedział, że nie dożyje ślubu swojej córki. Zostawił jej list, który łamie serce
  4. Agnieszka Woźniak Starak na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Pojawiła się na pokazie filmu męża
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

źródła: facebook.com

Poprzedni artykułKim Kardashian przez długi czas ukrywała swoją chorobę. „Ból był nie do zniesienia, nie mogłam podnieść telefonu”
Następny artykułDo czego pasuje kamizelka futrzana? 5 idealnych zestawów
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego