Panna młoda doznała szoku, gdy przejrzała nagranie z monitoringu. Zachowanie jej gości zupełnie odebrało jej wiarę w ludzi. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy zobaczyła, to co czego zdolni są weselnicy. Na niektórych z nich nigdy już nie spojrzy jak wcześniej.

Kamerzysta na weselu ma za zadanie uchwycić momenty, do których z ogromną przyjemnością będziemy wracać nawet po wielu latach. Sytuacja nieco się komplikuje, kiedy nie jest to jedyne nagranie, jakie trafia w ręce państwa młodych. Nie zapominajmy, że istnieje jeszcze monitoring, który zamontowany jest na większości sal. Oczywiście w trosce o bezpieczeństwo wszystkich gości.

Panna młoda nie potrafiła ukryć zażenowania

W związku z tym swoim wyznaniem podzieliła się z redakcją kobiecego portalu papilot.pl.

– Długo się zastanawiałam, czy w ogóle powinnam o tym mówić głośno. Doszłam jednak do wniosku, że muszę. Może dzięki temu niektórzy się opamiętają, a tym, którzy mnie zawiedli – narobię trochę wstydu– rozpoczęła swoje wyznanie Wiktoria. 

Monitoring uchwycił momenty, o których nawet kamerzysta nie miał pojęcia. 

W dalszej części świeżo upieczona mężatka wspomina, że ich ślub zorganizowany został w hotelu należącym do jej rodziców. Od samego początku przekonana była, że wszyscy goście docenią ich gościnność. 

– Teraz już wiem, że nie wszyscy zdali ten egzamin. Nie wiem, co mnie podkusiło, ale goszcząc ostatnio w obiekcie zgadałam się z ochroniarzem. Dowiedziałam się, że nagrania z monitoringu wokół obiektu i na sali wciąż są przechowywane– pisze kobieta. 

Jej goście zachowywali się karygodnie

Z nagrania jasno wynika, że niektórzy weselnicy postanowili opuścić salę wesela zaledwie po 1.5 godzinach wspólnej zabawy. Jej ukochany wujek pluł i wyrzucał jedzenie pod stół. Kuzynka przed wyjściem wpakowała do torebki 3 butelki wina. A to nie wszystko…

Przy wyjściu z sali zauważyłam, jak do jednej toalety wchodzi mój kuzyn i dziewczyna kolegi. Nie byli już najbardziej trzeźwi o tej porze i zniknęli na dobrych 20 minut. Co tam robili? Strach myśleć — dodaje panna młoda.

Szczerze przyznaje, że na większość gości już nigdy nie spojrzy w taki sam sposób. Do tej pory nie zdecydowała się na obejrzenie całego nagrania.

Zobacz zdjęcia: 

Panna młoda
Unsplash.com @olenka_kotyk

Panna młoda była zażenowana zachowaniem gości. 

Panna młoda
Unslplash.com @louishansel

Zachowanie gości było skandaliczne.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: papilot.pl 

Poprzedni artykułPamiętacie Alutkę z „Rodziny zastępczej”? Aktorka zapadła się pod ziemię, niewiarygodne, co się z nią stało
Następny artykułKobieta poszła do fryzjera i poznała płeć dziecka. Wszystko przez to, że jej włosy zmieniły kolor
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.