Panna młoda nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyła zaproszenie na ślub, odesłane przez jednego z gości. Mocno przesadził, a kobieta nie miała pojęcia jak zareagować na coś takiego! Szokująca historia szybko obiegła media społecznościowe, a internauci zastanawiają się, co zrobiliby na miejscu pary młodej.

Panna młoda na jednym z forów internetowych podzieliła się zaproszeniem, które otrzymała od jednego z gości. Nie tego spodziewała się po osobie, którą chciała gościć w tak ważnym dniu. Jej zachowanie nie mieści się w głowie, a to, co zrobiła, brzmi jak żart! Na kartce pojawił się skrót RSVP. Co on oznacza?

Panna młoda przeżyła szok

Większość ślubnych zaproszeń dotyczy gościa i jednej osoby towarzyszącej. Pewna przyszła panna młoda wybrała takie, na którym zaproszeni mogą wpisać z kim, przybędą na ślub. To, co otrzymała z powrotem, sprawiło, że kobieta przecierała oczy ze zdumienia. Z czymś takim nie spotkała się nigdy wcześniej!

Co takiego zrobił gość? Na zaproszeniu wpisał… 21 osób towarzyszących! Chodziło o 17 dorosłych i czwórkę dzieci! Zaskoczona kobieta nie miała pojęcia, jak zareagować na taką bezczelność. Jedyne co była w stanie zrobić, to wrzucić zdjęcie do Internetu. Użytkownicy mediów społecznościowych również nie wierzyli w to, co widzą.

Co oznacza skrót RSVP na zaproszeniu?

Skrót RSVP oznacza dosłownie: proszę odpowiedzieć. Jest to tłumaczenie francuskiego zwrotu répondez s’il vous plaît. Para młoda może do zaproszeń dołączyć kartkę z tym skrótem, jeśli chce jasno dać do zrozumienia, że oczekuje potwierdzenia zamiaru przybycia zapraszanej osoby. Taką kartkę trzeba koniecznie odesłać.

Zgodnie z przyjętą normą, na zaproszenie tego typu należy odpowiedzieć jak najszybciej. Specjaliści od savoir-vivre’u sugerują nawet, aby skontaktować się z parą młodą w ciągu 24 godzin! Jeśli zapraszający nie wymagają takiego pośpiechu, powinni podać datę, do której chcą znać decyzję wszystkich gości. Niektóre zaproszenia mogą także zawierać formułę en cas d’empechement, co oznacza odpowiedzieć w przypadku niemożności przybyciaWtedy goście powinni odpowiedzieć tylko, jeśli nie zamierzają pojawić się na uroczystości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

PANNA MŁODA
reddit.com

To zaproszenie stało się hitem internetu.

PANNA MŁODA
unsplash.com

Panna młoda nie wie, jak ma zareagować na zachowanie gościa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

Źródło: thesun.co.uk

Poprzedni artykułMama Joanny Koroniewskiej zmarła, gdy aktorka miała 22 lata. „Wyrwano mi serce, które już nigdy się nie zrosło”
Następny artykułPies przez 45 dni żywił się glonami morskimi, po tym jak spadł z wysokiego klifu. Jego właściciele stracili nadzieję
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.