Panna młoda dostała buty, w których miała iść do ślubu. Kiedy kobieta oglądała je z każdej strony, okazało się, że na podeszwie kryją pewną tajemnicę. To, co zobaczyła, sprawiło, że jej serce rozpadło się na milion kawałeczków. 

Ślub jest jedynym z najważniejszych dni dla każdego. Najwięcej pracy i emocji wkładają w niego państwo młodzi. Równie podekscytowani są, także rodzice, którzy obserwują, jak ich dorosłe już dzieci robią wielki skok w życie. Pewna panna młoda pogodziła się z myślą, że jej matki nie będzie w dniu ślubu. Okazało się, że rodzicielska miłość i troska potrafią uczynić cuda. 

Panna młoda rozpłakała się gdy zobaczyła ślubne buty 

Emma zaręczyła się w 2016 roku. Pech chciał, że miesiąc później u jej matki zdiagnozowano nieuleczalnego raka. Cała rodzina wierzyła mocno w to, że kobieta będzie żyła na tyle długo, by zobaczyć ślub córki, niestety rok później zmarła.

W dzień ceremonii Emma nie mogła pogodzić się z tym, że jej ukochanej mamy nie ma obok. W pewnym momencie otrzymała tajemniczą paczkę. Kiedy ją otworzyła, okazało się, że w środku znajdują się piękne buty.

buty
https://unsplash.com/@drewcoffman

Kobieta zaczęła oglądać je z każdej strony. Były naprawdę stylowe i eleganckie. Nadal jednak nie wiedziała, od kogo dostała tak wyjątkowy prezent. Wpatrując się w buty, zobaczyła, że na ich podeszwie jest coś napisane. Okazało się, że był to prezent ślubny od jej zmarłej mamy.

-Chciałam, żebyś w swoim wielkim dniu miała ode mnie prezent. Postanowiłam, że dam Ci buty ślubne. Mam nadzieję, że ten dzień będzie magiczny. Dużo miłości i wielkich uścisków. Mama. -przeczytała na podeszwie.

Buty wywołały wielkie emocje 

Jak powiedziała Emma w wywiadzie z BBC, planowanie tak ważnego dnia, jak ślub bez obecności mamy, było dla niej niebywale trudne. Kiedy zobaczyła buty, nie tylko rozpłakała się, ale też nie mogła wydusić z siebie żadnego słowa. Jej serce rozpadło się na milion kawałeczków. Prezent był wyjątkowy zwłaszcza dlatego, że z powodu nagłej śmierci, kobiety nie zdążyły się ze sobą pożegnać.

buty
facebook.com/Weddingstar

Internautów bardzo poruszyła ta wzruszająca historia. Użytkownicy mediów społecznościowych skomentowali poruszającą historię Emmy. Wielu z nich napisało, że czytając to, mieli łzy w oczach. Uważają, że jest to dowód na to, że matka nawet po śmierci nie opuści swojego dziecka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

buty
facebook.com/Weddingstar

Kiedy Emma zobaczyła buty ślubne od mamy, od razu się rozpłakała.

PANNA MŁODA
unsplash.com

Ta historia to dowód na to, że kochająca matka nigdy nie opuści swojego dziecka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Żona otworzyła list zaadresowany do męża. Jej świat się zawalił, gdy zobaczyła co w nim było
  3. Przyszła do przedszkola po córkę wcześniej niż zwykle. Odkryła, w jakich warunkach spędza czas jej dziecko
  4. Kobieta usłyszała dziwny dźwięk spod łóżka. Prawda okazała się wstrząsająca
  5. 35-letnia żona Karola Strasburgera przerwała milczenie po porodzie. Zdradziła, co się dzieje z ich nowo narodzoną córką

źródłó: fabiosa.com

 

 

Poprzedni artykułKatarzyna Dowbor w młodości zachwycała urodą. Nie da się oderwać wzroku
Następny artykułJak zrobić tonik do twarzy w domu? 5 szybkich i prostych przepisów
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.