Ślub jest jednym z najbardziej wyczekiwanych i najdokładniej planowanych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Przyszłe panny młode przechodzą na diety, umawiają wizyty do kosmetyczki, miesiącami dbają o każdy najdrobniejszy szczegół, aby wyglądać pięknie. Chcą, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Ta panna młoda jednak nie zwróciła uwagi na jeden bardzo ważny element swojego ubioru.

Wiele kobiet wychodzi z założenia, że buty nie muszą być wygodne, tylko ładne. Piękne białe szpilki wydają się być idealnym pomysłem na ślub, chociaż w Internecie krąży bardzo wiele zdjęć innych butów, które na tle białej sukni prezentują się bardzo oryginalnie. Niektóre panny młode wybierają na tę okazję glany, czy trampki. Ta jednak postanowiła pójść o krok dalej. Internet zawrzał widząc to zdjęcie!

Wzięła ślub w nietypowych butach

Pewna kobieta przypadkiem natknęła się na pannę młodą, idącą zapewne na sesję fotograficzną. Kiedy spostrzegła, co na stopach ma biorąca ślub kobieta, zamurowało ją. Postanowiła niezwłocznie zrobić zdjęcie i wrzucić je do sieci. Na nietypowo ubraną pannę młodą spadła fala krytyki, a wszystko przez to, że na ślub, w zestawieniu z klasyczną białą suknią, założyła… Crocsy! Ten typ obuwia ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, jednak bez względu na to, czy je uwielbiamy, czy też nie możemy na nie patrzeć, wszyscy zgodzimy się, że nie są odpowiednimi butami na ślub!

Wszyscy byli w szoku!

Każdy, kto zobaczył nietypowe zdjęcie, był w szoku! Panna młoda, w białej sukni ślubnej, do której założyła niebieskie Crocsy to jak najbardziej niecodzienny widok. Internauci byli bezlitośni! Zastanawiali się, czy skoro musiała już założyć takie buty, to nie mogła wybrać białych, które pasowałyby odrobinę bardziej? Na pannę młodą wylane zostało wiadro pomyj, ze względu na dobór obuwia. Nawet jeżeli te buty miały jedynie służyć do pokonania trasy z miejsca, w którym odbywała się ceremonia, do tego, gdzie odbywać się będzie dalsza część uroczystości, kobieta mogła wybrać mniej rzucającą się w oczy i kontrowersyjną parę. Nawet jeżeli ślub wzięła w butach innych niż niebieskie Crocsy, nie musiała narażać się na śmieszność, paradując w nich po mieście. 

Co sądzicie o takim wyborze obuwia panny młodej?

ślub
photo from: thesun.co.uk

Ciekawe, czy ta panna młoda rzeczywiście wzięła ślub w niebieskich Crocsach. 

ślub
Obraz Iva Balk z Pixabay

Na pewno nie są to najwłaściwsze buty na ślub!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Schab za 1 zł, masło za 2 zł, kiełbasa za 99 gr. Sklep przeżyje szturm
  2. Mąż powiedział jej, że muszą się rozstać. Podał powód, od razu zadzwoniła do księdza
  3. „Mój syn ma 38 lat i wciąż mieszka ze mną. To życiowy nieudacznik, tak jak jego ojciec”
  4. Znaki zodiaku, które nie są stworzone do życia w Polsce. Ciągnie ich w najdalsze zakątki świata, uwielbiają przygody
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno

Źródło: thesun.co.uk

Poprzedni artykułGdzie jest grób Witolda Pyrkosza? Wiele osób może się bardzo mocno zdziwić
Następny artykułMałżeństwo przeżyło tragedię. Ich dziecko zmarło godzinę po porodzie, matka zrobiła wzruszającą rzecz
Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.