Panna młoda na ślubnym kobiercu wybuchła rzewnymi łzami. To, co zrobił jej przyszły mąż przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Nic dziwnego, że gdy tylko filmik z nagraniem dokumentującym to wydarzenie trafił do sieci stał się prawdziwym hitem. Internauci również nie potrafili ukryć swojego wzruszenia.

Bohaterka naszego dzisiejszego artykułu jest prawdziwą szczęściarą. Jej przyszły mąż postanowił zrobić wszystko, co w jego mocy, aby ten wyjątkowy dzień zapamiętała do końca życia. I tym razem zdecydowanie dopiął swego. Jego kreatywność i pomysłowość zaskoczyła wszystkich, na czele z ukochaną. 

Panna młoda była wzruszona

Gdy tylko Ollie postanowił oświadczyć się swojej ukochanej Liz zdawał sobie sprawę, że ich wspólne życie będzie naprawdę trudne. Musicie wiedzieć, że jego wybranka jest instruktorką tańca i śpiewu w prestiżowej szkole tańca. To właśnie tam jego ukochana spędza większość swojego czasu. Kobieta w pełni poświęca się swojej pracy.

panna młoda
Fot.Screen z filmiku Youtube

Panna młoda na ślubnym kobiercu nie mogła powstrzymać łez. 

Mężczyzna, mając pełną świadomość tego, jak ważne są dla niej dzieciaki, które ma okazje szkolić wpadł ma pewien pomysł. A ten bez wątpienia okazał się strzałem w dziesiątkę. Ollie postanowił, że zaprosi ich do wzięcia czynnego udziału w ceremonii. W sekrecie przez przyszłą żoną zorganizować spotkanie z rodzicami młodych talentów i ustalić plan działania.

Jej ukochany wykazał się ogromną kreatywnością

Na filmiku krążącym po internecie zobaczyć możemy moment przysięgi małżeńskiej. To właśnie wtedy jej uczniowie zakradli się na górne piętro kościoła i zaśpiewali jedną z ulubionych piosenek Panny młodej. Mowa oczywiście o A Thousand Years Christiny Perri.

Liz zupełnie się tego nie spodziewała. Zaskoczona kobieta odwróciła się, a z jej oczu popłynęły łzy. Ten moment bez wątpienia utkwi w jej pamięci na długie lata.

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. Kora zostanie upamiętniona w przepiękny sposób. Na jaw wyjdą prywatne szczegóły z jej życia
  3. Piękny gest Anny Dymnej. Oddała hołd zmarłemu mężowi w wyjątkowy sposób
  4. Mama braci Golec wydaje solową płytę! Przebije swoich słynnych synów?
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułSylwester TVP ma się odbyć w niesłychanym miejscu. Zaczęły się protesty
Następny artykułKobieta wmówiła 7-letniej córce, że jest nieuleczalnie chora. Wyłudziła od państwa duże sumy pieniędzy
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.