Papież Franciszek jest duchownym, który wykazuje się niesamowitym poczuciem humoru oraz dobrym sercem. Tym razem zaskoczył wszystkich internautów sztuczką, którą podobno wykonał. Biorąc pod uwagę powagę spotkania, na którym papież zabłysnął nietypową sztuczką z obrusem, było to odważny żart. 

Nie od dziś wiadomo, że papież Franciszek ma ogromny dystans do siebie i choć jego funkcja, jaką pełni jest bardzo oficjalna, to trzeba przyznać, że papież ma niesamowite poczucie humoru i zaraża optymizmem. Hitem w sieci okazał się filmik z papieżem Franciszkiem w roli głównej, gdzie widać, jak duchowny wykonuje podczas spotkania z amerykańskimi biskupami niesamowitą sztuczkę z obrusem. Internauci są zachwyceni!

Papież Franciszek pokazuje sztuczkę z obrusem

Oglądając filmik, można na początku stwierdzić, że nie a w nim nic niesamowitego. Spotkanie, które odbył papież w świątyni Kościoła Katolickiego w Ameryce, z pewnością nie byłoby nadzwyczajne, gdyby nie jeden zabawny fragment nabożeństwa.

Papież Franciszek w asyście dwóch duchownych zbliża się do ołtarza, który przykryty jest białym obrusem. Znajdują się na nim dwie świecie oraz hostia. Papież kładzie na ołtarzu bukiet białych kwiatów, po czym wykonuje niesamowity gest. Biorąc pod uwagę powagę sytuacji, jest to dość zabawna sztuczka, na którą papież sobie pozwolił w takiej chwili.

Internautów bardzo rozbawiła nagrana sytuacja, jednak szybko okazało się, że sztuczka, którą rzekomo wykonał papież Franciszek to przeróbka. Zabawny filmik został wykonany na potrzeby programu Ellen DeGeneres. Spostrzegawcze osoby natychmiast zauważyły, że niektóre elementy filmu zostały dorobione. Trzeba jednak przyznać, że pomimo przeróbki, filmik jest bardzo śmieszny. Podoba wam się zabawna odsłona papieża?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polski piosenkarz nie żyje. Nagła śmierć zaskoczyła wszystkich
  2. Żenadometr eksplodował! Justyś Żyła pobiła rekord obciachu jednym wpisem
  3. Dramat Beaty Tadli. Dzień Matki spędziła w szpitalu
  4. Córka Gessler szczerze o swoim zaburzeniu psychicznym. Wstrząsające wyznanie
  5. Mama Michała Wiśniewskiego napisała książkę. Ujawnia przerażające sekrety syna
  6. Maryla Rodowicz szokuje! „W pani wieku to nie wypada”

Źródło: natemat.pl