W jednej z miejscowości pod Oleśnicą doszło do kuriozalnej i niecodziennej sytuacji. Pewna para uprawiała seks pod miejscową przychodnią, niczego sobie nie robiąc z tego, że znajdują się w miejscu publicznym. Jeden z kierowców nagrał sytuację i udostępnił nagranie miejscowemu portalowi. Policja ujęła bezwstydnych kochanków.

Sytuacja wydarzyła się w Sycowie na Dolnym Śląsku. Aż ciężko w to uwierzyć, ale wszystko trwało nawet kilka minut i chociaż początkowo nikt nie zgłosił tego na policję, to funkcjonariusze sami wszczęli śledztwo i para została ukarana mandatami.

Para kochanków uprawiała seks pod przychodnią

Chociaż brzmi to wręcz kuriozalnie, to takie są fakty. Wszystko wydarzyło się kilka dni temu w Sycowie pod Oleśnicą, a bezwstydni kochankowie zostali nagrani przez jednego z przejeżdżających wówczas obok przychodni kierowców. Wyglądało na to, że mieszkańcy odebrali czyn pary bardzo humorystycznie, jednak kiedy sprawa dotarła na policję, to funkcjonariuszom nie było do śmiechu. 

Cały Syców i okolice żyją omawianą sytuacją. Od kilku dni jest tam bardzo głośno o parze, która pod przychodnią dała upust swojej namiętności i mimo znajdowania się w miejscu publicznym nie robili sobie nic z faktu, ze ktoś może ich podglądać lub nagrywać, co właśnie się wydarzyło. Kierowca przekazał nagrane wideo lokalnemu portalowi.

Mieszkańcy Sycowa niedługo po tej sytuacji przekazali portalowi mojaolesnica.pl, że para uprawiała seks przy ulicy Wrocławskiej przez kilkanaście minut. Inni kierowcy zwalniali, by dokładnie przyjrzeć się temu, co widzą. Niektórzy myśleli, że to tylko złudzenie, jednak prawda okazała się inna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Początkowo nikt nie zgłosił zaistniałej sytuacji na policję, jednak na nieszczęście bezwstydnych kochanków po upublicznieniu wideo z ich wyczynem funkcjonariusze sami zainteresowali się parą, a ta została ujęta. 

– Mężczyzna jak i kobieta zostali ustaleni i rozpytani na okoliczność tego zdarzenia.  W trakcie rozmowy uzyskano informację, że pomimo widocznego używania siły, robili to dobrowolnie i za obopólną zgodą. Sprawcy wykroczenia zostali ukarani mandatami – powiedziała asp. Bernadeta Pytel z oleśnickiej policji w rozmowie z Faktem.

Seks w miejscu publicznym

Jakiś czas temu portal.abczdrowie.pl informował, jak najlepiej przygotować się do seksu w miejscach publicznych. Jak wiadomo, część ludzi uwielbia fantazje, a wybór miejsca ogólnodostępnego, jest jedną z nich. Warto pamiętać jednak, ze w przypadku złapania przez organy ścigania na takim uczynku trzeba liczyć się z mandatem w wysokości od 150 do 500 zł.

Ludzie bardzo często decydują się na uprawianie seksu poza obrzeżami miasta, w samochodach, jednak wielokrotnie dało się dostrzec bezwstydne pary w miejscach, które są uczęszczane nawet przez dzieci.

Wobec tego według zaleceń portalu najlepiej wybrać miejsce, gdzie jesteście pewni, że nikt was nie zobaczy, lub po prostu takie, gdzie będziecie się czuć komfortowo. Jednak powszechnie poleca się miejsca ciche i prywatne. 

Zobacz wideo:

Para uprawiała seks pod przychodnią w Sycowie na Dolnym Śląsku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułJanusz Rewiński całkowicie zmienił swoje życie. Plan filmowy i blask fleszy zamienił na ciągnik i hektary ziemi do obrobienia
Następny artykułPiotr Żyła wyznał, jak wyglądała noc po zwycięstwie. Skoczek czuł się wykończony
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl