Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajecie? Słynna para polskich aktorów jest razem od ponad 17 lat
Karina Sulich
Karina Sulich 23.11.2020 19:40

Poznajecie? Słynna para polskich aktorów jest razem od ponad 17 lat

para
Fot. dorotachotecka, Instagram

Para, którą znają wszyscy, jest już ze sobą od 17 lat. Jakiś czas temu z okazji wyjątkowego święta, na Instagramie gwiazdy pojawiła się piękna, archiwalna fotografia. Jesteście w stanie rozpoznać, kto na niej widnieje? Aktorzy są nierozłączni, a cała Polska zachwyca się ich miłością, która z roku na rok, coraz bardziej rozkwita.

Jedna z najsłynniejszych par w polskim show-biznesie, jest już 17 lat po ślubie. Nierozłączni gwiazdorzy mają też 13-letnią córkę Klarę. Aktorkę znamy z najbardziej kultowych polskich seriali i ponadczasowego Dnia Świra Marka Koterskiego, a aktora, chociażby ze słynnej Operacji Samum Władysława Pasikowskiego, dla podpowiedzi, ma równie sławnego brata. Wiecie już o kim mowa?

Słynna polska para aktorów

Oczywiście, słynna para to nikt inny jak Radosław Pazura i Dorota Chotecka. Piękne archiwalne zdjęcie aktorka opublikowała na swoim Instagramie, przy okazji wyjątkowego święta, jakim były imieniny jej męża.

-Poznałam fantastycznego młodego, bardzo przystojnego człowieka w szkole filmowej i nie wyszłam za niego przez 14 lat. A po 14 latach wychodziłam z pełną świadomością i z wielką miłością za człowieka o kulach. A dzisiaj myślę, że dostałam nagrodę. Dlatego nie żałuję „Tańca z Gwiazdami”. Bo ja już swoją Kryształową Kulę zdobyłam – mówiła Dorota Chotecka dla Vivy.

Są idealną parą

Ślub wzięli w Rzymie, ich marzeniem było świętowanie tej wyjątkowej chwili z dala od mediów. Pobrali się w kościółku na wzgórzu. Radosław przyznał, że nie mógł powstrzymać łez szczęścia. Zakochanym towarzyszyli tylko najbliżsi, na uroczystości pojawiło się zaledwie kilkanaście osób. Po wszystkim małżeństwo udało się na audiencję u samego Jana Pawła II, gdzie otrzymali błogosławieństwo. Mimo upływu lat aktorzy nadal są w sobie szaleńczo zakochani i doceniają każdą wspólną chwilę.

Wszystko robiłem w imię miłości i mojej chęci bycia z Dorotą. Wiedziałem, że jeśli nie uda się w aktorstwie, to będę kopał przysłowiowe rowy. I że też będzie dobrze – mówił aktor w rozmowie z Vivą.

para