Para w trakcie romantycznego spaceru brzegiem morza, natknęła się na dziwny kamień. Jego wygląd zaintrygował ich do tego stopnia, że postanowili zabrać go ze sobą i spróbować dowiedzieć się nieco więcej na temat nietypowego znaleziska. Kiedy poznali jego wartość, nie mogli dojść do siebie. Nietypowe odkrycie raz na zawsze odmieniło ich los.

Życie bywa niezwykle przewrotne i nieprzewidywalne. Na własnej skórze przekonali się o tym zakochani, którzy dokonali szokującego odkrycia. Niepozorny kamień, który znaleźli w trakcie nadmorskiej przechadzki, okazał się rzadkim i wyjątkowym znaleziskiem, za który udało im się dorobić fortuny. Patrząc na historię, która przytrafiła się tej dwójce, powinniśmy pamiętać, aby zawsze mieć oczy dookoła głowy. Para może mówić o ogromnym szczęściu.

Para natknęła się na dziwny kamień

Plaża jest prawdziwą skarbnicą różnorodnych skarbów i bibelotów, na które możemy natknąć się niemalże na każdym kroku. Muszelki, pieniądze, karty kredytowe, puste butelki czy puszki to tylko nieliczne przedmioty, które mijamy w trakcie spacerów brzegiem morza.

Podczas jednej z takich przechadzek para zauważyła nietypowy kamień. Oprócz wyjątkowego kształtu zaintrygował ich również dość specyficzny zapach znaleziska. Ich ciekawość nie pozwoliła im przejść obok niego obojętnie. Postanowili zabrać go do domu i dowiedzieć się nieco więcej na temat jego pochodzenia.

  1. Rafał Brzozowski planuje ślub. Kim jest jego piękna ukochana?
  2. Siostra Anny Przybylskiej ujawniła jak wygląda jej grób. Łzy same płyną do oczu
  3. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Zginęła potrącona przez samochód

Prawda wprawiła ich w osłupienie

Para natychmiast po powrocie ze spaceru usiadła do komputera, aby dowiedzieć się nieco więcej na temat nietypowego znaleziska. Informacje, do których udało im się dotrzeć, sprawiły, że zakochani na krótką chwilę dosłownie zaniemówili. Okazuje się, że ten dziwny kamień w rzeczywistości jest wydzieliną… pochodzącą z przewodu pokarmowego kaszalota.

Co więcej, jest to bardzo nietypowe, a przez to drogocenne i pożądane znalezisko. Producenci perfum są za nie w stanie zapłacić niebotycznie wysokie sumy pieniędzy. Być może zabrzmi to niewiarygodnie, ale szczęśliwi znalazcy za wyjątkowe odkrycie mogą otrzymać nawet… 300 tysięcy dolarów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Para
facebook.com

Para natrafiła na nietypowy kamień.

Para
facebook.com

Kamień okazał się pożądaną przez producentów perfum wydzieliną z przewodu pokarmowego kaszalota.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Masz stare rajstopy? Nie wyrzucaj ich, znamy 5 sposobów na ich genialne wykorzystanie
  4. Kim jest Krzysztof Radzikowski z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia o jego sukcesach
  5. Sąd zajmie się sprawą grobu Piotra Woźniak-Staraka. Doszło do złamania prawa?
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: kraj.life.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.