Para, która spędziła chwile pełne miłosnych uniesień na wieży widokowej, została przyłapana. Do sytuacji doszło w Świętnie koło Wolsztyna. Wieża widokowa znajdująca się pośrodku pięknego pola jest turystycznym punktem widokowym. Choć wszędzie były informacje, że jest zamontowany monitoring, zakochani nic sobie z tego nie robili. Prokuratura bada sprawę wycieku nagrania do internetu.

Winnego czekają spore konsekwencje. Nagranie, które zarejestrowało miłosne igraszki, należało do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. Filmik pojawił się w sieci. Prokuratura rozpoczęła już śledztwo w tej sprawie. Para nie była na tym filmiku sama, okazało się, że dwoje innych ludzi też oddawało się fizycznym uciechom.

Para będzie musiała ponieść konsekwencje

Niestety miłosne igraszki obu par mogły obejrzeć nie tylko osoby mające dostęp do monitoringu, ale także internauci. W środę rano burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis potwierdził, że nagrania faktycznie wyciekły:

-wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego, należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. Zostały już wdrożone niezbędne procedury celem wyeliminowania podobnych incydentów w przyszłości – zapewnił burmistrz.

 1. Tragiczne doniesienia z Polski. Wśród rannych są dzieci
 2. 500 plus w formie bonu? Prezes ZUS komentuje
 3. Możesz dostać prawie 3 tys. zł, już ostatnia szansa. Inaczej „dudowe” przejdzie ci koło nosa

Prokuratura wszczęła śledztwo

Burmistrz Wolsztyna złożył sprawę na prokuraturę. Jak donosi Radio Zet, sprawa jest rozpatrywana i niedługo zostanie podjęta decyzja na temat kroków prawnych. Za publikowanie nagich zdjęć lub nagrań bez zgody danej osoby grozi kara pozbawienia wolności od trzech miesięcy do pięciu lat, działania w tej sprawie są wykonywane tylko na życzenie osoby pokrzywdzonej.

Natomiast pary, które pozwoliły sobie na tak wiele w miejscu publicznym, także mogą zostać ukarane. Grozi im nawet kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł lub nagana.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

para
fot. facebook.com/urząd miasta wolsztyn

Obie pary oddały się miłosnym igraszkom w miejscu co najmniej wyjątkowym, niestety, objętym monitoringiem.

ZOBACZ TEŻ:

 1. O mięsnym jeżu mówiła cała Polska. Aktora spotkał tragiczny los
 2. Rząd znów zdecydował o przywróceniu kwarantanny po powrocie do kraju. W. Brytania przywraca restrykcje
 3. Nagły apel Mateusza Morawieckiego. Premier zwrócił się do wszystkich Polaków
 4. Przepowiednia siostry Łucji. Powiedziała o Polsce jedną rzecz, wystarczyło, by wszyscy wstrzymali oddech
 5. Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustów. Potraktowali ją w straszny sposób
 6. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości
 7. We dwóch weszli do sklepu Biedronki, nikt nie przypuszczał jakie zrobią rzeczy. Kamery monitoringu wszystko nagrały
 8. Dziennikarze na tropie ogromnej afery wyborczej. Zakonnice z Domu Opieki mogły wypełniać karty za podopiecznych, 100% poparcia uzyskał tam Andrzej Duda

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl