Para młoda zginęła w tragicznym wypadku. Nowożeńcom nie było dane się sobą nacieszyć, a tak odległa obietnica: I nie opuszczę cię aż do śmierci, spełniła się szybciej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Życie straciła również część gości weselnych. Jak doszło do tragedii? 

Ślub to ponoć jeden z najszczęśliwszych i najważniejszych dni w życiu. Niestety, w tym przypadku ta para młoda zginęła tuż po nim, a ich szczęście okazało się trwać jedynie ułamek sekundy. Tragiczny wypadek pogrzebał nie tylko nowożeńców i ich gości. Okazało się, że życie straciło o wiele więcej osób, które w planach miało żyć długo i szczęśliwie. 

Para młoda zginęła w wypadku 

Początek nowego roku przyniósł wiele przykrych wiadomości. Niestety 8 stycznia, dla wielu osób, zapisze się jako jeden z najgorszych dni w życiu. Tego dnia trzy zakochane, szczęśliwe pary poniosły śmierć w okropnej katastrofie.

Świeżo poślubieni małżonkowie z Montrealu, para z Londynu, a także przyszła para młoda, 26-latek i 25-latka, wraz z czteroma gośćmi weselnymi zginęli w tragicznej katastrofie ukraińskiego samolotu Boeing 737

Katastrofa samolotu 

Boeing 737, samolot ukraińskich linii lotniczych Ukraine International Airlines, na krótko po starcie rozbił się w Iranie, w pobliżu lotniska w Teheranie. Jak podaje portal o2.pl, według raportu irańskich śledczych samolot zaczął płonąć jeszcze w powietrzu.

W katastrofie zginęli nie tylko nowożeńcy i niedoszła młoda para. Lot zakończył się dramatem dla 176 osób, w tym 9 z nich było członkami załogi samolotu a 15 dziećmi. Nie przeżył nikt. Wśród ofiar byli obywatele 7 krajów — Iranu, Kanady, Ukrainy, Szwecji, Afganistanu, Niemiec oraz Wielkiej Brytanii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

para młoda
fot. screen YouTube CBC News

Ludzie opłakują zmarłych w katastrofie, zapalają dla nich świece oraz odmawiają modlitwy.

para młoda
fot. screen YouTube CBC News

Obrazy z miejsca tragedii są wstrząsające. 

para młoda
fot. screen YouTube CBC News

Patrząc na przerażające nagrania widać, że ani para młoda, ani pozostali pasażerowie nie mieli szans na przeżycie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  3. Anna Mucha wygryzie Barbarę Kurdej-Szatan? Wielkie zmiany w TVP
  4. Dom Bogumiły Wander robi ogromne wrażenie. Jak mieszka legenda telewizji?
  5. Kosmetyki, na które lepiej uważać. Aż roi się w nich od bakterii i zarazków
  6. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił system

źródło: o2.pl 

Poprzedni artykułDzikie zwierzę dosłownie zwaliło z nóg przechodnia. Wszystko się nagrało
Następny artykułDanuta Lato była gwiazdą lat 80. Jej wymiary 110-58-84 były obiektem pożądania mężczyzn i zazdrości kobiet
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.