Para młoda zaraz po złożeniu sobie kościelnej przysięgi usłyszała krzyk dobiegający z ostatnich ławek. Gdy odwrócili się, by zobaczyć, co się stało, świeżo upieczone małżeństwo wybuchło płaczem. Takiego przebiegu ceremonii nikt nie mógł się spodziewać.

Para młoda niespodziewanie musiała przerwać swój ślub. Po złożeniu przysięgi spodziewali się braw i wzruszenia, jednak usłyszeli krzyk. Sytuacja, która wydarzyła się później, na zawsze zmieniła przebieg uroczystości. Mamy nagranie z tego niesamowitego wydarzenia.

Krzyk przerwał ślub, para młoda zamarła

Tricia i Neil zdecydowali, że ich miłość musi być przypieczętowana. Zaplanowali wspaniały dzień w towarzystwie najbliższych. Chcieli, by ceremonia odbyła się w kościele a rodzina i przyjaciele towarzyszyli im w tym wyjątkowym momencie. Nie przewidzieli, że coś może pokrzyżować ich idealny plan.

Niedawno pisaliśmy o kobiecie, która postanowiła sabotować swoje zamążpójście. Tricia i Neil skrzętnie przygotowywali się do tego dnia. Para młoda nie spodziewała się, że swój ślub zapamiętają przez pryzmat wydarzenia, które miało miejsce w kościele, tuż po złożeniu przysięgi. Gdy odwrócili się, w poszukiwaniu źródła krzyku zauważyli, że zebrani goście robią coś niezwykłego.

Niespodzianka dla młodej pary

Zaraz po wyznaniu miłości i wierności ksiądz, zamiast standardowej przemowy zaczął śpiewać piosenkę, How Great Thou Art. Nowożeńcy, słysząc krzyk z końca kościoła, odwrócili się i zobaczyli, że jeden z gości wstał i przyłączył się do wykonywania utworu. 

Po chwili zrobiła to kolejna osoba, za moment jeszcze jedna aż ostatecznie dziesiątki gości pokazało swoją niespodzianką, jak bardzo zależy im na parze młodej. Wzruszeniom i łzom szczęścia nie było końca. Zobaczcie nagranie z tego wyjątkowego wydarzenia.

ZOBACZ NAGRANIE:

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  2. Tragedia na Pomorzu. Pociągi zablokowane. Widok był druzgocący. Na miejscu są służby
  3. Właściciel restauracji umieścił ogłoszenie. Reakcje zwaliły go z nóg, ostrzega wszystkich
  4. Pamiętacie Jolę z ”Rancza”? Zrobili jej zdjęcia, niesamowite, jak teraz wygląda
  5. Czytelniczka: „Obiecał, że dla mnie odejdzie od żony. Po kilku dniach wszystko się zmieniło”
  6. TVN pilne ostrzega wszystkich Polaków. Niebawem się zacznie

Źródło: youtube.com

 

Poprzedni artykułPies po 5 latach spotkał się z rodziną. Nagrano reakcję labradora, ciężko się nie wzruszyć
Następny artykułNie żyje uwielbiany aktor. Popełnił samobójstwo, zostawił list pożegnalny
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.