Partner Anity Werner pojawił się u boku dziennikarki na rozdaniu Telekamer. Ich związek od samego początku określany jest jako najbardziej tajemniczy w polskim show-biznesie. 41-latka nie afiszuje się swoją miłość, a życie prywatne oddziela grubą kreską od zawodowego. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i pokazała swojego młodszego ukochanego.

Anita Werner to polska dziennikarka telewizyjna, którą ze stacją TVN związana jest od 23 lat. Kobieta postrzegana jest jako profesjonalistka, która mocno chroni swojej prywatności. 41-latka rzadko bywa na salonach i z reguły nie udziela się w sieci. Mimo że na imprezy branżowe zwykle przychodzi sama, w tym roku postanowiła zrobić wyjątek. Na gali Telekamer pochwaliła się swoim mężczyzną. 

Partner Anity Werner pojawił się na gali Telekamer

Związek Anity Werner od samego początku uznawany był za najbardziej tajemniczy w polskim show-biznesie. Dziennikarka podobnie jak w ubiegłym roku, na galę Telekamer przyszła z ukochanym. Zakochani brylowali na ściance, a ich splecione dłonie i uśmiechy na twarzy mogą świadczyć o tym, że ich miłość nabrała zawrotnego tempa i są z niej naprawdę dumni.

Przypomnijmy, że zaledwie rok temu 41-latka i jej partner byli znacznie bardziej powściągliwi w okazywaniu jakichkolwiek uczuć, a Werner do zdjęć pozowała sama. Pomimo tego, że kobieta niebywale rzadko zjawia się na salonach, za każdym razem zachwyca wyglądem i nienaganną stylizacją. Elegancka kreacja i perfekcyjnie ułożona fryzura sprawiają, że trudno oderwać od niej wzrok.

Kim jest Michał Kołodziejczyk?

Michał Kołodziejczyk jest uznawanym dziennikarzem sportowym portalu Wirtualna Polska. Najdłużej w swojej karierze zawodowej związany był Rzeczpospolitą, gdzie spędził ponad 7 lat. Prywatnie jest partnerem Anity Werner, z która poznał się kilka lat temu na korytarzach TVN. Zakochani starają się trzymać związek z dala od mediów i nie afiszować swoją miłością

Serwis fakt.pl donosi, że dziennikarz sportowy zupełnie stracił głowę dla prezenterki telewizyjnej i niemalże na każdym kroku powtarza, że jego serce należy już tylko i wyłącznie do niej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Partner
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 03.02.2020 Gala Telekamery Tele Tygodnia 2020 n/z: WERNER ANITA PARTNER

Partner Anity Werner to dziennikarz sportowy. 

Partner
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 03.02.2020 Gala Telekamery Tele Tygodnia 2019 n/z: WERNER ANITA PARTNER

Wspólny debiut na salonach mieli rok temu. 

Partner
instagram.com @michal_kolo1

Partner dziennikarki zupełnie stracił dla niej głowę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
  2. Znienacka nadeszły lepsze niż 500+ wieści. Bank da ci na zakupy w Biedronce ogromne pieniądze
  3. Mama była zaniepokojona zachowaniem dziecka w nocy. Zamontowała kamerę w jego pokoju
  4. Koty nagrane przez ukrytą kamerę. Właściciel dowiedział się, co wyprawiają w nocy. Nie był zadowolony
  5. Rafał Brzozowski z partnerką. Gwiazdor TVP z piękna blondynką u boku na Telekamerach
  6. Wszystko runęło w jednej chwili. Płacz na ślubie Królowej Życia

Źródło: plotek.pl 

Poprzedni artykuł5 zdjęć, które pomagają odróżnić podróbkę od oryginału. Niesamowite
Następny artykułOwczarek niemiecki wart 375 milionów dolarów. Poznajcie historię najdroższego psa świata
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.