Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest partner Ewy Wachowicz? Był uczestnikiem „Must Be The Music”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 07.12.2019 15:42

Kim jest partner Ewy Wachowicz? Był uczestnikiem „Must Be The Music”

Ewa Wachowicz w bikini
instagram.com/ewawachowicz

Partner Ewy Wachowicz długo pozostawał tajemnicą. Była Miss ukrywała swój związek, jednak magazynowi Dobry Tydzień udało się ustalić, kim jest ukochany prezenterki. Okazuje się, że to uczestnik programu Must Be The Music. Nie zgadniecie który!

Ewa Wachowicz ma za sobą małżeństwo z Przemysławem Osuchowskim, które zakończyło się w 2006 roku. Od tamtej pory wielu mężczyzn starało się zdobyć serce piękności, jednak na próżno – aż do niedawna. Ewa Wachowicz z partnerem w końcu pokazali się publicznie i od razu wzbudzili spore zainteresowanie. Kim jest mężczyzna, który skradł jej serce?

Partner Ewy Wachowicz

Była Miss Polonia niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Od jej rozwodu z Przemysławem Orzechowskim minęło już 13 lat i jak widać gwiazda postanowiła otworzyć swoje serce na nową miłość. Ewa Wachowicz z partnerem w kwietniu 2019 pojawili się wspólnie na pokazie premierowego odcinka serialu TVP Miasto skarbów w Krakowie.

Wybrankiem byłej Miss Polonia jest Sławomir Kowalewski. Jak donosi Dobry Tydzień, para poznała się w 2015 roku. Okazało się, że narodziło się pomiędzy nimi silne uczucie, bo już po kilku miesiącach mężczyzna wprowadził się do domu prezenterki w Krakowie!

Kiedy spotkała Sławka, poczuła, że wiele ich łączy i może mu zaufać. Zwłaszcza gdy zobaczyła na jego piersi krzyżyk – wyznaje na łamach Dobrego Tygodnia znajomy gwiazdy.

W rozmowie z Gazetą Krakowską Wachowicz przyznała, że jest zdeklarowaną antyfeministką i ważne jest dla niej, aby partner był męski i ją adorował. Sławek Kowalewski jak widać spełnił jej wymagania i dziś tworzą szczęśliwą parę.

Kim jest partner Ewy Wachowicz?

Ewa Wachowicz i Sławek Kowalewski spotykają się od 2015 roku, jednak niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym i samym związku. Kim jest Sławomir Kowalewski? Wybranek byłej Miss Polonia jest muzykiem. Gdy się poznali, od 12 lat pracował jako dziennikarz w radiu RMF FM. Po latach zdecydował się zmienić profesję i wrócić do swojej pasji, czyli do tworzenia muzyki. Swoich sił próbował nawet w programie Polsatu Must Be The Music, jednak nie udało mu się odnieść sukcesu. Obecnie pracuje w Radiu Kraków. Partner Ewy Wachowicz jest prawdziwym pasjonatem muzyki – wiedzieliście o tym?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

ewa wachowicz: partner

Partnerem Ewy Wachowicz jest Sławomir Kowalewski.

Ewa Wachowicz z partnerem

Partner Ewy Wachowicz na castingu do programu Must Be The Music. Zobacz WIDEO z castingu.

Ewa Wachowicz z partnerem

To uznany dziennikarz i muzyk.

Ewa Wachowicz z partnerem

Ewa Wachowicz długo utrzymywała w sekrecie, kim jest jej partner.Ewa Wachowicz z partnerem

instagram.com@ewawachowiczEwa Wachowicz w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a w grudniu tego samego roku zdobyła III szarfę Miss Świata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Przyjaciółki, które znają się 80 lat. Właśnie przeprowadziły się do tego samego domu starców
  3. Kilka minut po porodzie lekarz zorientował się, że popełnił błąd. Mógł się zdobyć tylko na przeprosiny
  4. Chłopak dowiedział się, ilu facetów miała wcześniej jego narzeczona. „Nie wiem, czy po tym chce się z nią żenić”
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać