Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Partner Weroniki Rosati ujawniony. Wiemy, kim jest jej nowy ukochany
Marta Kulik
Marta Kulik 12.11.2019 21:45

Partner Weroniki Rosati ujawniony. Wiemy, kim jest jej nowy ukochany

partner
Fot. instagram.com

Partner Weroniki Rosati w końcu został ujawniony. Nowy, tajemniczy wybranek aktorki coraz częściej pojawia się u jej boku, co nie unika uwadze fotoreporterów. Niedawno para miała wyjątkową okazję do świętowania, dzięki czemu wiemy, że związek jest poważny. Na uroczystej kolacji zjawili się też niezwykli goście. Z kim spotyka się Weronika Rosati?

Partner Weroniki Rosati jest przystojnym brunetem, przy którym gwiazda na nowo odnalazła szczęście. Fani martwili się o nią po tym, jak opowiedziała o swoim poprzednim związku i o wstrząsających szczegółach domowych awantur. Sprawa sądowa nadal trwa, ale wygląda na to, że aktorka ma u swego boku kogoś, kto bardzo ją wspiera.

Kim jest partner Weroniki Rosati?

Partner Weroniki Rosati jest biznesmenem i jej sąsiadem! Gwiazda M jak miłość nie szukała nowej miłości, ale los sprawił, że ta czekała na nią tuż za rogiem. Jak informuje Twoje Imperium, związek trwa już od roku i z tej okazji niedawno zakochani zjedli uroczystą kolację w towarzystwie swoich rodziców.

partner

Tygodnik ustalił, że z okazji rocznicy para wybrała się na romantyczną podróż do Rzymu, aby tam celebrować miłość. Podobno przystojny brunet zauroczył aktorkę już po kilku spotkaniach i szybko odmienił jej życie. Ma mieć też świetny kontakt z jej 2-letnią córką Elizabeth.

Weronika Rosati: partner

Po rozstaniu z ortopedą Robertem Śmigielskim Weronika Rosati wyznała, że była ofiarą przemocy domowej, a sprawa trafiła do sądu. Nowy partner ma być dla niej wielkim wsparciem w tym trudnym czasie i jak wynika z medialnych doniesień, musiał nawet stanąć w jej obronie.

-Nowy partner nie tylko wspiera ją w opiece nad córką, ale jest również buforem w jej starciach z byłym partnerem. Słyszeliśmy, że między mężczyznami doszło nawet do przepychanek–ukochany własnym ciałem osłonił ją przed Robertem Śmigielskim – ujawnia informator Twojego Imperium.

partner

Aktorka nie komentuje swojego związku i nie chce obnosić się z nową miłością. Wszystko wskazuje na to, że szczęście chce zachować wyłącznie dla siebie. Fani mają nadzieję, że niebawem opowie coś więcej o nowej miłości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Znana celebrytka chce dostać pod choinkę rumuńską sierotę. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Polska piosenkarka urodziła kilka miesięcy temu. Fani byli zdumieni, nikt o tym nie wiedział
  4. Kuchnia Michała Wiśniewskiego jest boska. Ma w niej niezwykłą kolekcję
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem