Partner Alicji Bachledy-Curuś prawdopodobnie zdecydował się na kolejny krok w ich związku! Mężczyzna przyleciał do Polski, aby poznać przyszłych teściów. Czy zakochani planują ślub? Tego jeszcze nie wiadomo. Jednak nieco bardziej spostrzegawczym internautom udało się dostrzec na palcu aktorki dość jednoznacznie wyglądającą błyskotkę.

Aktorka do tej pory raczej nie miała szczęścia w miłości. Zwykle wszystkie medialne związki Alicji, niespodziewanie kończyły się. Wszystko wskazuje na to, że kobiecie w końcu udało się trafić na właściwego partnera. Co więcej, fani dostrzegli na placu gwiazdy pierścionek zaręczynowy. Kto wie, może aktorka jeszcze w 2020 roku stanie na ślubnym kobiercu? Ukochany Bachledy-Curuś nie bez przyczyny przyleciał do Polski!

Alicja Bachleda-Curuś: partner przyjechał z nią do Polski

 Aktorka po raz pierwszy ze swoim ukochanym, który z pochodzenia jest Amerykaninem, pokazała się na mszy żałobnej za Piotra Woźniaka-Staraka. Kiedy Bachleda-Curuś tuż przed Bożym Narodzeniem wylądowała na krakowskim lotnisku, jej towarzyszem podróży nie był jedynie syn. Pomimo tego, że wyszedł innym wyjściem, partner Alicji również przyleciał do Polski.

Zakochani Święta spędzili w Zakopanem. W planach mieli również Sylwestra pod Tatrami, ponieważ stryj aktorki, Adam Bachleda-Curuś organizował tam bal. Jednak zdjęcie, które dodała, jednoznacznie wskazuje, iż w Nowy Rok witali już w Los Angeles.

Kim jest partner Alicji Bachledy-Curuś?

Na ten moment nie wiadomo, kim jest ukochany Alicji Bachledy-Curuś ani czym się zajmuje. Wszystko wskazuje na to, że tajemniczy Amerykanin jest miłością jej życia, a najnowsze zdjęcie na Instagramie, wywołało poruszenie wśród obserwatorów. Alicja Balcheda-Curuś stoi z kieliszkiem szampana, a w tle widać mężczyznę, który czule przytula dzieci.

Internauci w mgnieniu oka dostrzegli na palcu kobiety pokaźny pierścionek. Pomimo tego, że za wszelką cenę pragnęli dowiedzieć się, czy błyskotka oznacza, iż powiedziała najważniejsze TAK w swoim życiu, aktorka w żaden sposób tego nie skomentowała. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Partner
instagram.com @alicjabc

Alicja Bachleda-Curuś święta spędzała w polskich górach. 

Partner
instagram.com @alicjabc

Na placu aktorki pojawił się pokaźny pierścionek.

Partner
instagram.com @alicjabc

Gwiazda chroni swojej prywatności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Anna Jantar byłaby zachwycona. Wnuczka odziedziczyła cechy babci i mamy
  3. Lata temu Barbara Brylska straciła córkę w tragicznym wypadku. Kulisy nagłej śmierci 20-latki
  4. WOŚP zebrał już astronomiczną kwotę. Miliony napływają na konto fundacji z całej Polski
  5. Najbardziej nieudane operacje plastyczne. 10 zdjęć ludzi, którzy zrobili sobie krzywdę
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu
Poprzedni artykułJak się ubrać do Paryża? Zainspiruj się elegancją paryżanek
Następny artykuł„Druty” w ustach, opuchlizna, wargi twarde jak kamień. Kobiety potrzebują pomocy po wizytach u „kosmetyczek”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.