Partner Anny Muchy przyłapany został w towarzystwie pewnej pięknej brunetki. Czy to oznacza, że mężczyzna, z którym aktorka związana była od 2009 roku ma już nową kobietę? Zdjęcia z tajemniczą pięknością rodzą wiele pytań. Spojrzenia sfotografowanych zdradzają naprawdę wiele.

Już jakiś czas temu w mediach pojawiły się spekulacje na temat rozstania Anny Muchy z Marcelem Sorą. Tymczasem o parze ponownie zrobiło się bardzo głośno. Wszystko za sprawą nowych zdjęć wykonanych przez paparazzi dla Twoje Imperium. Partner aktorki nie po raz pierwszy przyłapany został u boku tajemniczej brunetki. Czyżby doniesienia o rozstaniu były prawdą?

Partner Anny Muchy na nową kobietę?

 Anna Mucha jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która życie prywatne oddziela grubą kreską od blasku fleszy. Aktorka bardzo strzeże swojej prywatności, a wywiadach niechętnie porusza kwestie związane z rodziną. Mimo to doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie wokół siebie.

Aktorka od dłuższego czasu podsycała zainteresowanie mediów swoim rzekomym powrotem do Kuby Wojewódzkiego. Przypomnijmy, że latach 2003-2007 byli oni jedna z najgorętszych par, obok których trudno było przejść obojętnie!

Marcel Sora w towarzystwie pięknej brunetki 

Wiele wskazuje na to, że małżeństwo aktorki rzeczywiście przeżywa kryzys. Spekulacje na temat rozstania pojawiły się już w styczniu. To właśnie wtedy para widziana była po raz ostatni na premierze filmu Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3.

Tymczasem Twoje Imperium, podało, że partner Anny Muchy, Marcel Sora widziany był z inną kobietą. Co prawda w okazywaniu sobie uczyć byli raczej powściągliwi, ale ich spojrzenia i uśmiechy na twarzach są bardzo wymowne i jednoznaczne. Okazuje się, że nie było to jednorazowe spotkanie. Jakiś czas temu przyłapani zostali w jednej z warszawskich knajpek przy Placu Zbawiciela. 

ZOBACZ ZDJĘCIA TUTAJ

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Partner Anny Muchy
instagram.com @taannamucha

Partner Anny Muchy przyłapany został z inną kobietą. Czy to rzeczywiście koniec?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy nowotworu głowy i szyi. Warto je znać
  2. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, „już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą”
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Kotka czekała pod kliniką godzinami, ludzie nie chcieli jej wpuścić. Chciała się ratować
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Media dotarły do informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. Konieczna jest kolejna operacja
Poprzedni artykułJej córka urodziła się poważnie chora. Przez jej wygląd ludzie nazywali ją potworem
Następny artykułŻona znalazła zeszyt męża. Gdy go otworzyła, zamarła. Spisywał w nim wszystkie partnerki. „Patrycja – lubi ten sport”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.