Lelum.pl

Fot.screen z serialu „Świat według Kiepskich”

Partner Marzeny Kipiel-Sztuki zmarł na planie „Świata według Kiepskich”. Aktorka wspomina tragedię

18 Października 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Marzena Kipiel-Sztuka może poszczycić się bardzo udanym życiem zawodowym. Kojarzona z rolą Halinki ze „Świata według Kiepskich” aktorka nie może powiedzieć tego samego, odnosząc się do swojego życia prywatnego. W swoim życiu pochowała aż trzech partnerów. Jeden z nich zmarł na planie serialu Polsatu.

Marzena Kipiel-Sztuka może poszczycić się bardzo udanym życiem zawodowym. Kojarzona z rolą Halinki ze „Świata według Kiepskich” aktorka nie może powiedzieć tego samego, odnosząc się do swojego życia prywatnego. W swoim życiu pochowała aż trzech partnerów. Jeden z nich zmarł na planie serialu Polsatu.

55-letnia artystka występowała w teatrze, telewizji oraz filmach. Niejednokrotnie przyszło jej także udzielać wywiadów, w których opowiadała o swoim życiu, które nie zawsze było kolorowe.

Marzena Kipiel-Sztuka pochowała trzech partnerów

Pierwszy związek Halinki z „Kiepskich” trwał dziesięć lat. Ze swoim małżonkiem, Konradem Sztuką rozwiodła się, gdyż, jak sama początkowo twierdziła nie potrafili dopasować swoich charakterów. Mężczyzna zmarł na raka w 2005 roku. Dopiero później aktorka przyznała, że obwiniała siebie za to, jak potoczyła się cała sytuacja.

Byłam zafascynowana pracą. Teatr był dla mnie najważniejszy. Nie umiałam też zdecydować się na dziecko. Jak wielu artystów, za bardzo skupiałam się na sobie – cytuje słowa aktorki „Świat Seriali”.

Zasadniczo niedługo po tych zdarzeniach Kipiel-Sztuka związała się z operatorem kamery „Świata według Kiepskich” Mariuszem Piesiewiczem. Ich związek był bardzo burzliwy. Para co chwila się ze sobą rozstawała, a następnie schodziła. Co więcej, mężczyzna miał zostawić dla aktorki swoją rodzinę. Zmarł nagle, na planie serialu Polsatu z powodu wylewu w wieku 44 lat.

W 2007 roku wyszła za mąż za Przemysława Buksakowskiego. Niestety ich związek również nie należał do najłatwiejszych. Ukochany aktorki miał poważne problemy z alkoholem. Dwa lata po ślubie zmarł z przyczyn niewydolności oddechowo-krążeniowej. Stało się to na kilka dni przed trzecią rocznicą ich ślubu. Zasłabł na ulicy i mimo reanimacji nie udało się uratować jego życia.

Marzena Kipiel-Sztuka zmagała się z depresją

Te wszystkie zdarzenia doprowadziły do tego, że aktorka popadła w depresję i nie mogła sobie poradzić z natłokiem przykrości, jaki na nią spadł. Mimo wszystko pozostawała aktywna zawodowo, dzięki czemu miała stałe źródło utrzymania.

Nie obeszło się bez terapii, psychiatry, pobytu w ośrodku… Bez ludzi z mojego otoczenia, którzy cały czas byli przy mnie i wspierali mnie, nigdy nie wyszłabym z dołka – wspominała Marzena Kipiel-Sztuka , dodając, że dopiero po pięciu latach doszła do siebie.

Na planie „Kiepskich” pojawia się bezustannie od 1999 roku. Już wkrótce na antenę Polsatu wyjdą nowe odcinki.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pogoda na niedzielę. Nie będzie warunków na długie spacery
    2. Szczere wyznanie prowadzącego „Kanapowców”. Ujawnił, że wraz z ukochaną stracili dziecko
    3. Nie żyje 19-latka. Zginęła w wypadku

Źródło: swiatseriali.interia.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]