Partner Moniki Olejnik, Tomasz Ziółkowskim związał się z dziennikarką, mając 23 lata. Spora różnica wieku sprawiła, że niewielu wróżyło im powodzenie. Ich historia przeczy popularnym stereotypom.

Jedna z najpopularniejszych dziennikarek w naszym kraju ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Monika Olejnik, pracując w radiowej Trójce, poznała dużo młodszego mężczyznę, który skradł jej serce, i z którym trwa do dziś.

Kim jest partner Moniki Olejnik?

Partner Moniki Olejnik, Tomasz Ziółkowski, wchodząc w relację miał zaledwie 23 lata. Wielu twierdziło, że mężczyzna decyduje się na związek, by wybić się na dziennikarce. Plotki podsycał również fakt, że pracowali razem w „Trójce”. 15-letnia różnica wieku budziła sporo kontrowersji.

Czas pokazał, że ich miłość jest trwała. Para tworzy związek od 1996 roku, a więc są razem od 26 lat. To niezwykły staż, którym może pochwalić się zaledwie garstka znanych osobistości.

Para bardzo ceni swoją prywatność i nie dzieli się z mediami nowinkami z życia. Nie wiadomo więc, czy para zdecydowała się sformalizować swój związek. Na próżno szukać informacji dotyczących ich ślubu.

Życie prywatne Moniki Olejnik

Monika Olejnik, będąc na studiach, rozwiodła się po raz pierwszy. Kolejnym mężem gwiazdy był satyryk i dziennikarz Grzegorz Wasowski. Para doczekała się syna Jerzego, który przyszedł na świat w 1985 roku. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu i również zakończyło się rozwodem.

Dziennikarka spełnia się również jako babcia. Ma dwoje uroczych wnucząt. Na Instagramie Moniki możemy znaleźć zdjęcie z wnukami, a także partnerem. Fotografii jest niewiele i są to zwykle relacje z podróży lub wydarzeń medialnych.

Monika Olejnik z partnerem
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS
WARSZAWA. 02.06.2022
13. urodziny K MAG
n/z: ZIOLKOWSKI TOMASZ OLEJNIK MONIKA

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Kropka nad i” zniknęła z TVN24. Monika Olejnik zabrała głos, chodzi o jej zdrowie
  2. Małgorzata Walewska i Piotr Kokosiński rozstali się z powodu choroby. Artystka po latach uświadomiła sobie prawdę
  3. Wyszło na jaw, ile Górniak zarobiła za udział w znanej produkcji. To rekord, kwota zwala z nóg 

Źródło: pomponik.pl, plejada.pl