Partnerka polskiego aktora była od niego młodsza o prawie 50 lat! Wcześniej miał żenić się aż sześć razy, jednak krąży też inna wersja na temat jego małżeństw. Pewne jest, że zawsze był otoczony wianuszkiem kobiet i nie stronił od ich towarzystwa.

Leon Niemczyk był charyzmatycznym aktorem, dzięki czemu potrafił zainteresować swoją osobą niemal każdą kobietę. Wiązał się z paniami z wielu krajów i w różnym wieku. Jego ostatnia partnerka była od niego młodsza o pięć dekad!

Partnerka Leona Niemczyka była od niego wiele lat młodsza

W wieku 80 lat Leon Niemczyk związał się z niemal 50 lat młodszą tajemniczą Iwoną. Kobieta wspierała go, gdy wykryto u niego raka płuc. Gdy był młody i w pełni sił lubił przebywać w towarzystwie pięknych pań. Na temat jego związków i przelotnych romansów krążyły legendy.

– Podczas kręcenia filmu na Mazurach powziąłem postanowienie, że każdego dnia będę miał inną kelnerkę. I przez dziesięć dni zdjęciowych udało mi się tego dotrzymać — miał mówić aktor, pisze Gazeta Wyborcza.

partnerka
filmpolski.pl

Zagrał w 500 produkcjach i niemal na każdym planie pojawiała się kobieta, która była nim zainteresowana. Do dziś nie ma pewności co do jego związków, nawet córka aktora nie zgadza się z informacjami na temat jego małżeństw.

Ile żon miał Leon Niemczyk?

Leon Niemczyk miał sześć żon, tak przynajmniej twierdził. Jego jedyna córka Monika uważa natomiast, że aktor był żonaty tylko dwa razy. Kobieta jednak przez długi czas nie utrzymywała kontaktów z ojcem. Wyborcza.pl wylicza wszystkie żony aktora: jedną z nich miała być Diana mieszkająca na Kubie. Do ślubu doszło na Hawanie, a rozwód odbył się korespondencyjnie kilka tygodni później. Gwiazdor miał być związany jeszcze z Dorit, niemiecką reżyserką, która z powodu miłości do polskiego aktora miała rozwieść się z poprzednim mężem. Kolejną żoną była Jadwiga, księgowa.

partnerka
filmpolski.pl

– Jak była napita, to mi podpisała, że nie rości sobie pretensji do mieszkania — miał mówić Leon Niemczyk, pisze Gazeta Wyborcza.

Aktor miał nakryć Jadwigę na zdradzie, co było bezpośrednią przyczyną rozwodu. Wśród jego żon znalazły się jeszcze Chorwatka, Polka Krystyna i Rosjanka Tatiana. Wszystkie rozwody miały mieć miejsce przed 1999 rokiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Teściowa postanowiła zrobić imprezę w domu swojej córki. Gdy jej mąż niespodziewanie się zjawił, zemdlał
  3. Panna młoda dzień po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka
  4. Znaki zodiaku, które potrafią wyczuć fałszywych ludzi. Nic się przed nimi nie ukryje
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań

Źródło: Gazeta Wyborcza

Poprzedni artykułChciała mieć usta jak Angelina Jolie. Teraz wstydzi się wychodzić z domu
Następny artykułPanna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.