Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona 72-letniego Karola Strasburgera urodziła. Znamy płeć i imię dziecka
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 26.11.2019 15:10

Żona 72-letniego Karola Strasburgera urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Karol Strasburger
fot. facebook.com @Karol.Strasburger.FP

Ojciec – tak od dziś może tytułować się Karol Strasburger. 72-letni gwiazdor i jego 37 lat młodsza żona zostali rodzicami. Czy teraz doczekali się chłopca, czy dziewczynki? Jak się nazywa ich nowa pociecha? Znamy wszystkie szczegóły!

Karol Strasburger już od lat siedemdziesiątych jest obecny w polskim show-biznesie. Dziesięć lat temu zszokował media, gdy rozpoczął związek z kobietą młodszą od niego o 35 lat. Teraz jednak para udowodniła, że ich miłość przetrwała, a partnerka gwiazdora urodziła dziecko. Jak prowadzący Familiadę sprawdzi się jako ojciec?

Karol Strasburger jako ojciec

Partnerka Karola Strasburgera wyznała Super Expressowi, że para doczekała się dziecka.

– Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat, jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji — powiedziała Małgorzata Weremczuk.

Para nie zdecydowała podzielić się imieniem, ani płcią dziecka, ale sekret wyjawił szwagier Karola Strasburgera. W mediach społecznościowych pochwalił się zdjęciem, z którego jasno wynikało, że został ojcem chrzestnym dziewczynki o imieniu Laura.

partnerka

Kim jest partnerka Karola Strasburgera?

Partnerka Karola Strasburgera to 35-letnia Małgorzata Weremczuk. W życiu zawodowym żona gwiazdora zajmuje się głównie PR-em i reklamą, była menadżerką wielu gwiazd, między innymi Macieja Kuronia. Mimo tego, że show-biznes nie jest jej obcy, żona Karola Strasburgera strzeże swojej prywatności i nie jest obecna nawet w mediach społecznościowych.

Po śmierci żony to podobno właśnie Małgorzata Weremczuk pocieszała gwiazdora, a w sierpniu 2019 roku para wzięła ślub. Jesteście ciekawi jak sprawdzi się Karol Strasburger jako ojciec?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

partnerka

Gwiazdor w wieku 72 lat został ojcem.

ZOBACZ TEŻ: