Lelum.pl

fot. YouTube/@Fusialka

Partnerka prezesa zarządu Ekipa Holding zawalczy w Fame MMA? Federacja musi spełnić kilka jej życzeń

11 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Wojciech Baranski

W tym tygodniu informowaliśmy o nagłej zmianie w szeregach zarządu Ekipa Holding. Projekt Friza przeszedł roszadę na poziomie stanowiska prezesa, rezygnację miał złożyć dotychczasowy lider zespołu Krzysztof Misiałkiewicz.

W tym tygodniu informowaliśmy o nagłej zmianie w szeregach zarządu Ekipa Holding. Projekt Friza przeszedł roszadę na poziomie stanowiska prezesa, rezygnację miał złożyć dotychczasowy lider zespołu Krzysztof Misiałkiewicz.

Pełnił on zasłużoną funkcję przez ponad dwa lata, wydawałoby się, że tak długi okres zagwarantuje Misiałkiewiczowi posadę na kolejne lata, jednak wszystko potoczyło się inaczej. Nowym prezesem został wieloletni przyjaciel i partner biznesowy Karola Wiśniewskiego, Wujek Łuki. Ekipa Holding deklaruje, że ten rok będzie przełomowym w ich historii.

Fusialka w Fame MMA?

Kasia Bożek złożyła samodzielnie nietypową prośbę do najpopularniejszej federacji freak fightowej w Polsce, Fame MMA. Influencerka wyraziła gotowość do stoczenia pojedynku w oktagonie, ale na zupełnie odmiennych i nieznanych dotąd regułach. Młoda kobieta wyszła z inicjatywą walki potrójnej, trzy kobiety w jednej klatce, każda na każdą. Taki scenariusz widzieliśmy jedynie w męskim zestawieniu na High League 1.

Na swoje rywalki wyznaczyła popularną i rozchwytywaną, z doświadczeniem w MMA, Lexy Chaplin. Drugą dziewczyną miała być Monika Kociołek, która brała udział w pierwszej odsłonie Teamu X. Monika chwilę po przeprowadzeniu rozmowy z Fusialką skontaktowała się nawet ze swoim managerem w celu dopinania formalności.

Polska youtubera wysłała również propozycję do Fagaty, Faustyny z Genzie, Julii Żugaj oraz Wiktorii z Genzie. Wszystko wydawało się rzeczywiście autentyczne i żadna z influencerek nie doszukała się niczego niepokojącego. Niestety, Fusialka oszukała wszystkie zainteresowana, informując, że był to jedynie prank. Trzeba jej przyznać, że nieźle to zorganizowała.

Wujek Łuki nowym prezesem w zarządzie Ekipa Holding

Łukasz Wojtyca to nowy prezes zarządu spółki Ekipa Holding. Blisko związany z Frizem, był dla niego najbardziej słusznym kandydatem do objęcia tego stanowiska po Krzysztofie Misiałkiewiczu. O swojej nadchodzącej przygodzie w nowej odsłonie, w której go jeszcze nie widzieliśmy, pisze na łamach oficjalnej strony firmy, tak.

Moją misją na najbliższe miesiące, poza oczywistymi obowiązkami, będzie przybliżenie EKIPY naszym widzom, obserwatorom i akcjonariuszom. Chciałbym, aby wszyscy mogli cieszyć się z efektów pracy EKIPY i mogli zrozumieć, jak wspaniałe rzeczy tworzymy. Od lat EKIPA to całe moje życie. Wszystkie kroki dokonywane w mojej osobistej karierze są ukierunkowane dla dobra EKIPY. To symboliczny dzień  opowiada aktualny prezes marki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Oświeciński uderza w gale freak fightowe: „To jest poniżej krytyki”
  2. Nagłe zmiany w Ekipie Friza. Prezes złożył rezygnację ze stanowiska
  3. Robert Lewandowski ogląda Fame MMA? Piłkarzowi spodobał się jeden moment z ostatniej konferencji @Fusialka

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Włodzimierz Szaranowicz zniknął z ekranów. Cierpi na okropną chorobę
Czytaj więcej >

Nowości

Żona Dawida Kubackiego w szpitalu. Ukochana skoczka musi odpocząć od obowiązków
Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Czesław Magnowski. Aktor odszedł w wieku 80 lat
Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje młody artysta. Adek WWA został znaleziony w swoim mieszkaniu
Czytaj więcej >

Nowości

"Kochani, pomóżcie". Katarzyna Grochola błaga o pomoc, szuka ratunku za wszelką cenę
Czytaj więcej >

Nowości

Chłód, przyczepa bez wody i prądu. Tak mieszkała Margaret, teraz jej dom przechodzi ludzkie pojęcie
Czytaj więcej >
Wojciech Baranski

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]