Niecodzienne zdarzenie miało miejsce na pokładzie samolotu, który leciał z Chin. Pasażer obezwładnił stewardessę i chciał wyrządzić jej krzywdę za pomocą pióra wiecznego. Przez ten incydent samolot musiał awaryjnie lądować, a zaatakowanej stewardessie nic się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę 15 kwietnia. Samolot, który leciał z Changsha do Pekinu, musiał awaryjnie wylądować przez zachowanie jednego z pasażerów. Doszło przez to do dużego opóźnienia, a awaryjne lądowanie miało miejsce w miejscowości Zhengngzou. Według oficjalnego komunikatu wydanego przez przedstawiciela linii lotniczych Air China, awaryjne lądowanie było dla dobra bezpieczeństwa publicznego.

Zaatakował stewardessę piórem wiecznym

Według agencji Reutera, w trakcie lotu jeden z pasażerów wykazywał agresywne zachowania w stosunku do jednej ze stewardess obsługujących pokład. W końcu zaatakował kobietę piórem wiecznym, obezwładniając ją i przystawiając stalówkę pióra do szyi. Aby zachować bezpieczeństwo stewardessy i pasażerów podjęto decyzję o awaryjnym lądowaniu. Mężczyzna nie wyrządził kobiecie żadnej krzywdy i został zatrzymany przez policję.

Po przejęciu mężczyzny przez funkcjonariuszy okazało się, że 41-latek zmagał się przez długi czas z problemami psychicznymi i zdarzenie mogło być ich skutkiem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaparkował auto przed szpitalem. Był w szoku, gdy zobaczył ile musi zapłacić
  2. Kibic chciał PODERŻNĄĆ GARDŁO piłkarzowi. Dramat na polskim boisku
  3. Będzie skandal? Media: Doda wzięła ślub żeby uniknąć więzienia

Źródło: wprost.pl

Poprzedni artykułBeyonce na festiwalu Coachella 2018. To jeden z najlepszych występów w historii
Następny artykułDom mody zrobił koszulę z worków na śmieci. Kosztuje tyle, ile czynsz za dobre mieszkanie
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl