Pasażerowie samolotu zdecydowanie powinni się wstydzić za siebie i swoje zachowanie w trakcie lotu. Kiedy zdjęcia te pojawiły się w sieci, natychmiast stały się hitem. I nic dziwnego! Pomimo tego, że są przezabawne to ludzie którzy się na nich znajdują, zachowali się niezwykle żenująco. Przedstawiamy top 5 najbardziej żenujących zdjęć uchwyconych w kabinie samolotowej!

Podróż samolotem nie dla każdego jest miłym i przyjemnym doznaniem. Niektórzy z nas robią wszystko, aby zleciała ona jak najszybciej. Często nie zastanawiamy się przy tym, co pomyślą o nas inny ludzie, kiedy zobaczą zaistniałą sytuację. Liczy się przecież to, co tu i teraz. Jeszcze zabawniej jest, gdy zdjęcia takie trafią do Internetu, a my w szybkim czasie staniemy się prawdziwy gwiazdami. O tym przekonali się m.in. bohaterowie naszego artykułu!

Pasażerowie samolotu zachowują się żenująco

Fakt, iż człowiek z natury boi się wszystkiego, czego nie zna jest powszechnie znany i raczej dla nikogo nie dziwi. Tak dzieje się też w przypadku pierwszego lotu samolotem. Dla jednych jest to niezapomniane i cudowne przeżycie, a drudzy… chcą, jak najszybciej wyrzucić go ze swej pamięci.

Sposobów na przetrwanie lotów jest naprawdę wiele. Jedni całą drogę zajadają swój stres, drudzy czytają książkę czy film, a jeszcze inni… przyjmują najdziwniejsze pozycje, których nikt nie mógłby się spodziewać.

Jeszcze gorzej, gdy w efekcie nudy zaczynają zachowywać się, jak osoby, które od dłuższego czasu nie przebywały w towarzystwie cywilizowanych ludzi.

Ludzie mają naprawdę różne pomysły

W momencie, gdy zdjęcia ukazały się w Internecie, oburzeni ludzie nie przestają ukrywać swojej wściekłości i zażenowania.

– Jak można się tak zachowywać? To skandal!- napisała jedna z Internauci na Facebooku.

-Niby zabawne, a jednak żenujące. Ludzie, a zachowują się gorzej niż zwierzęta. Gdzie oni mają mózgi?- dodaje kolejna. 

– Tak w zupełności mogę potwierdzić stan niektórych toalet w trakcie lotów. Oczywiście zdarzają się przypadki, że jest inaczej… Nie zmienia to faktu, że ludzie są bezczelni i bezwstydni- puentuje kolejna. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Pasażerowie samolotu
Instagram.com @passengershaming

Najwidoczniej dla jednego z nich zabrakło miejsca w samolocie. Grunt to pomysłowość!

Pasażerowie samolotu
Instagram.com @passengershaming

Komfort i wygoda nawet w klasie ekonomicznej to podstawa!

Pasazerowie samolotu
Instagram.com @passengershaming

Do góry nogami też może być ciekawie…

Pasażerowie samolotu
Instagram.com @passengershaming

Kiedy temperatury za oknem stają się nie do zniesienia…

 

Pasażerowie samolotu
Instagram.com @passengershaming

Pasażerowie samolotu zdecydowanie cenią sobie czystość i porządek!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dostaje alimenty od byłego męża i 500+. „Nie pracuję, bo mi się to nie opłaca”
  2. Panna młoda została upokorzona w salonie sukien ślubnych. Wszystko przez jej rozmiar
  3. Chłopak robi dziewczynom testy IQ na pierwszej randce. „Wystarczy kilka podchwytliwych pytań i od razu wiesz, na czym stoisz”
  4. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół
  5. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułMiała wszystko. Urodę, karierę i niezwykłe perspektywy, przerwała to tragedia
Następny artykułKtóre kobiety są najlepszymi partnerkami? Gwiazdy powiedzą wam prawdę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.