Pascal Brodnicki z żoną tworzą zgrany duet! Kim jest ukochana znanego kucharza? Agnieszka Mielczarek to niezwykła kobieta, która żyje ze swojej pasji. Razem są w stanie podbić świat! 

Pascal Brodnicki to jeden z pierwszych rozpoznawalnych w całym kraju kucharzy. Zasłynął swoimi programami kulinarnymi i niezwykłą osobowością, która pozwoliła mu porwać wielu Polaków. Mimo nieustającej popularności, Pascal Brodnicki z żoną publicznie pokazuje się dość rzadko.

Pascal Brodnicki z żoną

Kim jest Agnieszka Mielczarek, piękna żona kucharza? Pascal Brodnicki uczył się w najlepszych francuskich szkołach gastronomicznych, a w Polsce zasłynął swoim programem Pascal: Po prostu gotuj. Od tamtej pory napisał wiele książek kucharskich, prowadził kilka programów, a nawet wystąpił w programie Azja Express, w którym zajął czwarte miejsce. Kim jest żona utalentowanego kucharza?

Kim jest Agnieszka Mielczarek?

Pascal Brodnicki z żoną mają ze sobą wiele wspólnego. Czym zajmuje się Agnieszka Mielczarek? Dla życiowej partnerki kucharza najważniejsze jest zdrowie. Z tego powodu zajmuje się coachingiem zdrowia. Pomaga ludziom, którzy chcieliby zdrowo się odżywiać, ale są zagubieni w codziennym pędzie i gąszczu dietetycznych porad. Z Pascalem jest od wielu lat, wspólnie wychowują syna, 11-letniego Leo. 

Jak łączą się pasje małżonków? Oboje pracują z żywnością i oboje kochają gotować! Pascal Brodnicki przyznaje, że czasem zdarza mu się komentować nieprofesjonalną kuchnię żony, która działa głównie na polu dietetyki, sama zaś nie jest kucharką.

– Cóż, to jest moje zboczenie zawodowe. Mam swoje zasady i tyle. Ale teraz nauczyłem się, że nic nie mówię, tylko czekam na efekt końcowy. Jak coś jest dobre, nie komentuję. Jak nie: Nie mówiłem ci, ale wiedziałem, że tak będzie – powiedział kucharz we wspólnej rozmowie dla Gazeta.pl.

Co robi Agnieszka Mielczarek?

Żona Pascala Brodnickiego zajmuje się pomocą osobom, które chciałyby odmienić swoją dietę. Ma własny kanał na YouTube, gdzie podaje rozmaite przepisy na szybkie, ale bardzo zdrowe przekąski. Prowadzi także własny biznes cateringowy. Pascal Brodnicki z żoną razem są nie do zatrzymania! Wspólnie wydali nawet książkę – on opracował przepisy, ona radziła, jak lepiej się odżywiać. Duet idealny!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

pascal brodnicki z żoną
instagram.com/pascal_brodnicki_official/

Pascal Brodnicki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych kucharzy w Polsce.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułStuu – wzrost Youtubera zaskoczy niejednego fana. Jest niewysoki
Następny artykułPola Raksa miała romans z 11 lat młodszym aktorem. Dziś to on jest największą gwiazdą polskiego kina
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.