Znany w ostatnim czasie Youtuber Rafatus, zaczął od grania na swoich streamach w Tibie. Po pewnym czasie zaczął pić na nich alkohol. Często na nich występowała jego dziewczyna Marlenka, która towarzyszyła mu w libacjach alkoholowych. Na streamch dochodziło do licznych patologii… przemocy, kłótni, obnażania się, czy oddawana moczu i kału. Oczywiście na żywo. 

YouTuber prawdopodobnie znudził się swoim marnym życiem. Chce wyjść z patologii i stać się człowiekiem. O pomoc poprosił słynną fit-parę – Deynn i Majewskiego. Czy jednak są oni jednak odpowiednią parą, biorąc pod uwagę problemy przez jakie ostatnio przechodzą?

ZOBACZ TEŻ: Deynn nabija się z 10-letniej siostry? „Masz wszystkie osr*ne majteczki”

Rafatus chce współpracować

YouTuber na swoim Facebooku opublikował post w którym zaprasza Deynn i Majewskiego do współpracy. Jego propozycja brzmi następująco: fit-para ma pomóc mu wyjść z alkoholizmu, zmotywować go do pójścia na siłkę, ułożyć mu dietę, a także zaopiekować się Marlenką, jego partnerką. Gdzie w tym wszystkim korzyść dla Deynn i Majewskiego? W internecie by huczało od tego, że największy pato-streamer polskiego internetu wyszedł na prostą.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1949349568727108&id=100009562513080

Deynn i Majewski nie komentują

Nie udało nam się uzyskać komentarza ze strony Deynn i Majewskiego na taką ofertę współpracy. Myślicie, że byłaby to dobra okazja na poprawę swojego wizerunku po kłótni rodzinnej, którą żył cały internet w ostatnich tygodniach?

Źródło: apynews.pl

ładowanie...

Zobacz również