Patricia Kazadi już od wielu lat gości na polskich salonach. Zadebiutowała w 2002 roku, gdy jako nastolatka wzięła udział w Szansie na sukces. Kilka lat później mogliśmy ją oglądać w wielu rodzimych serialach oraz jako prowadzącą kilku programów rozrywkowych. Gwiazda co jakiś czas głośno o sobie przypomina. Tym razem zwróciła na siebie uwagę internautów radykalną zmianą fryzury!

Aktorka, piosenkarka, prezenterka, kompozytorka — Patricia Kazadi ma wiele twarzy. Jej znakiem rozpoznawczym zawsze były piękne, ciemne włosy. Niedawno gwiazda zdecydowała się na spektakularną metamorfozę i zaskoczyła swoich fanów nową fryzurą! Jak wygląda w nowym wydaniu? 

Nowy wizerunek 

Patricia Kazadi opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w zupełnie nowej odsłonie. Na jej głowie możemy zobaczyć sięgające do ramion, blond włosy! Zdjęcie wywołało burzę wśród komentujących. Nową odsłonę Patricii skomentowali między innymi: Małgorzata Rozenek-Majdan, Ewa Chodakowska czy Sławek Uniatowski. Wszyscy byli zachwyceni zmianą koleżanki po fachu.

Ze względu na ciemniejszą karnację Patricii jej fryzura sprawiła, że gwiazda przypomina teraz gwiazdy zza oceanu, które również zdecydowały się na rozjaśnienie włosów. W komentarzach na Instagramie pojawiły się porównania do takich osób jak Nicki Minaj, Rita Ora, a nawet Kim Kardashian. 

Patricia Kazadi w ogniu krytyki

Jednak nie wszystkim spodobała się radykalna zmiana fryzury gwiazdy. Oprócz znajomych po fachu i zachwyconych fanów na temat metamorfozy wypowiedzieli się także inni obserwujący. Niektórzy nie szczędzili gorzkich słów pod adresem gwiazdy:

– Tragedia! Dla mnie naturalnie pięknie 

– Ten kolor nie dla Ciebie, fatalnie – tak zmianę krytykowali obserwujący artystki na jej profilu.

Co na to sama zainteresowana? Wiadomo, że za nowy wizerunek gwiazdy odpowiada Bartek Janusz, znany fryzjer gwiazd. Na razie nie odniosła się do komentarzy. Patricia prowadzi intensywny tryb życia i najwyraźniej nie ma czasu ani ochoty na odpisywanie hejterom. Warto wspomnieć, że już kiedyś miała blond włosy. Kilka miesięcy temu udostępniła zdjęcie, pod którym napisała, że tęskni za tym kolorem!

Jak podoba wam się nowa fryzura Patricii?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Patricia Kazadi
instagram.com @kazadi_official

Patricia Kazadi z siostrą i Ewą Chodakowską.