Patricia Kazadi: zarobki gwiazdy w nowym programie TVP raczej nie zwalają z nóg. Według Super Expressu prezenterka nie może liczyć już na tak zawrotne stawki, jak za czasów You Can Dance czy X-Factora. Ile zarabia Patricia Kazadi w show Dance Dance Dance? Tabloid podaje bardzo niskie kwoty.

Patricia Kazadi: zarobki znanej prezenterki są coraz niższe? Jak informuje dziennik Super Express za udział w nowym programie tanecznym TVP Patricia dostanie jedną z niższych stawek. Czy to oznacza, że jej transfer z TVN do TVP nie był najlepszym wyborem? Ile zarabia Patricia Kazadi?

Patricia Kazadi: zarobki gwiazdy są dość niskie

Patricia Kazadi przez wiele lat była związana se stacją TVN, gdzie prowadziła hitowe programy takie jak: You Can Dance, czy X Factor. W tamtym czasie była jedną z większych gwiazd TVN-u, co pozwalało jej negocjować coraz to większe stawki. Jak donosił dziennik Fakt za czternastodniową pracę na planie X Factor Patrcia miała otrzymać aż 70 tysięcy złotych. Swego czasy Patricia zarabiała również na przychodzeniu na imprezy. Organizatorzy, którzy chcieli, aby ta pojawiła się na ich evencie musieli zapłacić za to nawet 10 tysięcy złotych. Według Super Expressu, te czasy minęły, a zarobki Patricki zmalały.

Ile zarabia Patricia Kazadi w Dance Dance Dance?

Mimo wiele lat spędzonych pod skrzydłami stacji TVN Patricia postanowiła przejść do konkurencyjnego TVP. Obecnie bierze udział w najnowszym tanecznym show Dance Dance Dance, gdzie wraz ze swoją młodszą siostrą Viki odtwarzają układy choreograficzne ze znanych teledysków. Super Express pokusił się na stwierdzenie, że to właśnie dla wypromowania młodszej siostry Kazadi zdecydowała się na transfer do TVP.

Super Express donosi, że z pewnością pieniądze nie były powodem zmiany telewizyjnych barw. Jak informuje osoba z produkcji gaża Patrici jest zaskakująco niska, w porównaniu do innych gwiazd. Informator tabloidu twierdzi, że ta za cały program zgarnie jedynie 60 tysięcy złotych. Dla zwykłych ludzi taka stawka robi wciąż ogromne wrażenie, jednak wśród gwiazd ta stawka jest stosunkowo niska. 

Oglądacie nowe show TVP Dance Dance Dance?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

patricia kazadi: zarobki
instagram.com/kazadi_official

Patricia Kazadi: zarobki gwiazdy zmieniły się na przestrzeni lat.

1
2
3
4
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan kiedyś dużo imprezowała. Rodzice nie mieli z nią lekko?
Następny artykułCórka Romana Polańskiego jest piękną kobietą! Robi filmową karierę
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.