Patrycja Markowska pochwaliła się zdjęciem z ukochanym synem. 12-letni Filip jest owocem związku piosenkarki z aktorem Jackiem Kopczyńskim znanym z serialu M jak miłość, w którym wciela się w postać prawnika Adama Wernera. Fani są zaskoczeni podobieństwem 12-latka do taty.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak wygląda syn Patrycji Markowskiej
  • Jak swojego syna opisuje artystka
  • Kim jest ojciec chłopca

Patrycja Markowska chętnie utrzymuje kontakt z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artystka dzieli się swoimi zawodowymi osiągnięciami i nowymi projektami. Bardzo rzadko pokazuje swoje prywatne życie. Tym razem zrobiła wyjątek dla swojego syna. 

Patrycja Markowska pokazała swojego syna

Piosenkarka postanowiła na swoim profilu na Instagramie udostępnić zdjęcie z synem. Artystka bardzo rzadko decyduje się na publikowanie fotografii pierworodnego. Tym bardziej zdjęcie przyciągnęło uwagę fanów. 

Dołączyła do zdjęcia wzruszający opis dotyczący macierzyństwa:

– Bycie mamą tego chłopca to najpiękniejsza podróż, jaką udaje mi się przeżywać. Bywa trudna i wyczerpująca. Sprawia, że czuję się czasem bezradna. Ale to bezwarunkowa miłość łamiąca największe fale. Jestem szczęściarą – napisała.

Fani pochwalili urodę chłopca, dostrzegając ogromne podobieństwo do jego taty:

– Cały tata – komentują internauci.

– Ale przystojniak – dodaje kolejna osoba.

 Będzie łamał serca jak ADAŚ. Podobny do taty – komplemetuje kolejny fan. 

Kim jest Jacek Kopczyński?

Jacek Kopczyński jest aktorem i jednym z najlepszych modulatorów głosu w Polsce. Kopczyński i Markowska poznali się w 2006 roku.

Zaczęli spotykać się jakiś czas później, po rozwodzie aktora. Przełomem dla ich związku był wyjazd do Meksyku. Wspólna podróż przekonała ich, że są sobie pisani. Kiedy okazało się, że Patrycja jest w ciąży, aktor natychmiast się jej oświadczył. 

Do tej pory jednak para się nie pobrała. Patrycja komentowała później w wywiadzie, cytowanym przez swiatseriali.pl:

 Ślubu kościelnego wziąć nie możemy, a sankcjonowanie naszej miłości jakimś papierkiem z urzędu nie jest nam potrzebne. Jak coś na trwać, będzie trwało i bez pieczątki urzędu stanu cywilnego.

Patrycja Markowska mówiła także jakiś czas temu o kryzysie, jaki dopadł jej związek. Z problemów parze jednak udało się wyjść obronną ręką i są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Zobacz zdjęcia:

patrycja markowska
fot. instagram.com/patrycja_markowska_official

Fani są zachwyceni urodą chłopca. 

patrycja markowska
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Ojcem syna Patrycji Markowskiej jest znany aktor z M jak miłość.

patrycja markowska
fot. instagram.com/patrycja_markowska_official

Jacek Kopczyński jest słynnym polskim aktorem i modulatorem głosu.

Zobacz także artykuły w naszych serwisach:

źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułMałżeństwo zamarło, kiedy ujrzało nowo narodzone bliźnięta. Lekarze zaczęli przepraszać
Następny artykułKatarzyna Grochola o byłym mężu pedofilu: ”Do dzisiaj pracuje w telewizji, ma cudowną opinię”
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl