Patrycja Markowska z partnerem są niezwykle szczęśliwą, ale zarazem nietypową parą. Długo nikt nie wiedział, że to znany aktor z M jak Miłość – może tylko najzagorzalsi fani artystki! O kogo chodzi? Na pewno mieliście okazję go zobaczyć na ekranie lub deskach teatru! Pasują do siebie?

Dorastała w domu pełnym muzyki, a kiedy dorosła, sama zajęła się śpiewaniem. Chociaż nie zawsze wybierała właściwych mężczyzn, dziś jest szczęśliwa u boku innego artysty. Patrycja Markowska z partnerem są razem już od kilkunastu lat! To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak kiedy strzała amora trafiła piosenkarkę i aktora, nie było już odwrotu! Kim jest jej wybranek? Dorównuje partnerce sławą!

Patrycja Markowska z partnerem: kim jest Jacek Kopczyński?

Patrycja Markowska jest związana ze znanym aktorem Jackiem Kopczyńskim. To znany polski aktor i jeden z najlepszych polskich modulatorów głosu! Największą popularność przyniosła mu rola mecenasa Adama Wernera w serialu M jak Miłość

Jak informuje portal swiatseriali.pl, para poznała się w 2006 roku, ale zaczęli się spotykać dopiero po rozwodzie aktora. Przełomem był ich wspólny wyjazd do Meksyku. Zanim wrócili do Polski, już wiedzieli, że znaleźli swoje drugie połówki. Kiedy okazało się, że Patrycja Markowska spodziewa się ich dziecka, mężczyzna natychmiast oświadczył się artystce. Jednak do dziś nie zdecydowali się na legalizację związku. Po prostu piosenkarka nie czuje takiej potrzeby!

– Ślubu kościelnego wziąć nie możemy, a sankcjonowanie naszej miłości jakimś papierkiem z urzędu nie jest nam potrzebne. Jak coś na trwać, będzie trwało i bez pieczątki urzędu stanu cywilnego – cytuje Patrycję Markowską swiatseriali.pl

Gwiazda nie szczędzi ukochanemu komplementów. Chociaż w przeszłości niejeden raz musiała leczyć złamane serce, obecny związek przynosi jej spełnienie. Para ma jedenastoletniego syna Filipa, który jest prawdziwym oczkiem w głowie rodziców.

 Jacek jest wspaniałym facetem! Zanim go poznałam, zakochiwałam się w tzw. niebieskich ptakach, ale na szczęście ojca dla dziecka wybrałam sobie absolutnie odpowiedzialnego – wyznała szczęśliwa Markowska w rozmowie z swiatseriali.pl

Co robi Patrycja Markowska?

Kilka miesięcy temu ukazała się nowa płyta Patrycji Markowskiej, zatytułowana Droga. Artystka nagrała ją wspólnie ze swoim ojcem, Grzegorzem Markowskim.

To pierwsza tego typu współpraca ojca i córki. Szybko okazało się, że fani naprawdę nie mogli się doczekać kolejnej płyty swojej idolki. Wiele utworów błyskawicznie trafiło na listy przebojów. Gratulujemy!

Patrycja Markowska z partnerem są fantastyczną parą. Życzymy im wszystkiego najlepszego!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

patrycja markowska z partnerem
fot. facebook.com @Patrycja Markowska

Patrycja Markowska z partnerem są razem już od kilkunastu lat!