Patryk Grudowicz: dziewczyna modela, to przepiękna i znana blondynka! Zarówno model, jak i jego sympatia znani są szerszej publiczności z programu Top Model – on z szóstej, ona siódmej edycji modowego show. Zobaczmy, kto to?

Jeżeli jesteście na bieżąco z najnowszymi programami TVN, to doskonale orientujecie się, kim jest Patryk Grudowicz! Przystojny gwiazdor hitowego programu z pewnością nie może narzekać na powodzenia, a najlepszym dowodem na to jest fakt, że spotyka się z równie piękną modelką!

Patryk Grudowicz Top Model  

Kim jest Patryk Grudowicz? Urodzony w 1997 roku przystojny chłopak pochodzący z Ostródy jest zwycięzcą 6 edycji Top Model, a jego poczynania przed obiektywem i kamerą mogliśmy podziwiać w 2016 roku! 20-latek pokonał wówczas w finale swoje koleżanki- Darię Zhalinę i Ewę Niespodzianę!

Patryk Grudowicz po udanych sesjach poczuł się jak gwiazda i takim też sposobem udało mu się poznać swoja pierwszą poważną miłość – Patrycję Ronkowską – portal Jastrząbpost.pl podał do informacji, że zakochany i szarmancki chłopak zabrał swoją połówkę na romantyczne wakacje na Majorkę!

Choć ich relacje nie wytrzymała próby czasu, Grudowicz nie płakał po dziewczynie zbyt długo- za sprawą obecnej miłości, która znana jest fanom TVN! To właśnie w popularnym show TVN znalazł prawdziwą miłość

Patryk Grudowicz: dziewczyna modela jest przepiękna

Patryk Grudowicz: dziewczyna modela jest niezwykłą pięknością, o czym wiedzą wszyscy fani programu rozrywkowego Top Model! Kasia Szklarczyk odznacza się klasycznymi rysami twarzy słowiańskiej piękności, która wygrała nie tylko siódmą edycję programu, ale także miłość! Gwiazdy są parą od ostatniej emisji finału, a swoje uczucie postanowili potwierdzić w bardzo słuszny sposób- 14 lutego 2019, w walentynki!

Kim jest Kasia Szklarczyk? Kasia Szklarczyk Top Model to niezwykła 22- letnia dziewczyna, która może pochwalić się 180 cm wzrostu i niesamowitymi wymiarami- 87/64/90, jak podaje oficjalna strona programu Top Model. Pochodząca z Bukowna gwiazda TVN występuje obecnie w reklamach polskiej marki Sugarfree, która specjalizuje się w dziewczęcych sukienkach- patrząc na poszczególne kadry, w ogóle nas nie dziwi fakt zatrudnienia modelki na sezon wiosna/ lato 2019!

Patryk Grudowicz: dziewczyna chłopaka oprócz świetnych walorów modelingowych, może poszczycić się niezwykłym życiorysem! Jeszcze przed programem Top Model w 2017 roku brała udział w międzynarodowym konkursie piękności: Miss World University i uplasowała się na zaszczytnym 4 miejscu jako Wicemiss Świata Studentek!
 

Kasia Szklarczyk – Top Model  

Patryk Grudowicz: dziewczyna przystojnego chłopaka dotarła do ostatniego odcinka Top Model 26 listopada 2018 roku, tym samym uczestnicząc aż w trzech pokazach cenionych polskich projektantów: Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego i duetu Paprocki& Brzozowski, a do taktu przygrywały im takie zespoły, jak The Dumplings, czy Daria Zawiałow! Kasia Szklarczyk wykonała swoje zadanie najlepiej, a jury od początku show było jej przychylne!  

Na jakie jeszcze nagrody mogła liczyć zwyciężczyni? Numer Glamour z jej okładką trafił do sprzedaży 6 grudnia, jeszcze tego samego roku, co finał edycji! Ubrana w żółtą sukienkę rzeczywiście wygląda jak gwiazda pokazów, a metamorfoza, której się poddała, świetnie koresponduje z jej charakterem!  

Piękność pasjonuje się plastyką, a także znana jest z umiłowania do zwierząt: w wolnym czasie, gdy akurat nie pozuje do najlepszych tytułów w Polsce, chętnie wyprowadza na długie spacery psy z warszawskich schronisk!

Podsumowanie 

Patryk Grudowicz: dziewczyna uczestnika szóstej edycji programu Top Model to jego koleżanka po fachu! Młodzi, zdolni, piękni są w stanie pokonać każdą przeszkodę, zdobyć uznanie najważniejszych osób w branży! Dodatkowo prawdziwe uczucie, które ich połączyło przerodziło się w niezwykłą relację, o której każdy może pomarzyć!

Patryk Grudowicz: Top Model jest najlepszym przykładem na to, że uczucie można znaleźć nawet przed kamerą! Trzymamy z nich kciuki i życzymy wszystkiego najlepszego na wspólnej drodze życia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Patryk Grudowicz: dziewczyna
Fot.: patryk_grudowicz/ Instagram 

Nic dziwnego, że Patryk Grudowicz jest uśmiechnięty! Może pochwalić się nie tylko rozwojem kariery modelingowej, ale także odnalezieniem prawdziwego uczucia u boku pięknej dziewczyny! 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNajpiękniejsza para TVP rozstała się! Jest oficjalny komentarz gwiazdy!
Następny artykułMikołaj Roznerski namawia Adriana Kalską na dziecko? Nie zgadzają się
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.