Patryk Vega to niezaprzeczalnie popularny reżyser. Tworzy filmy komercyjne i chyba jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. Każdy wie, że projekty komercyjne są nieporównywalnie bardziej opłacane niż np. kino alternatywne. W najnowszym wywiadzie przekonany o swoim geniuszu Vega dziękuje hejterom za szum wokół swojego filmu.

W dzisiejszych czasach tematy hejtowane, to tematy, które się klikają. To dotyczy zarówno internetu, jak i show-biznesu czy branży filmowej. Patryk Vega niedługo wypuści do kin swoje najnowsze działo – Kobiety mafii. Jednak poprzedni film Botoks okazał się finansowym sukcesem. Nieco gorzej było z opiniami krytyków i widzów.

ZOBACZ TEŻ: Znany raper miał groźny wypadek samochodowy [ZDJĘCIA]

Botoks

W ostatnim wywiadzie dla Wirtualnej Polski, reżyser przekonany o swoim geniuszu dziękuje hejterom i przekonuje, że przewidział szum, jaki wywoła film:

– Krytyka Botoksu jakoś pana zdołowała, czy wręcz przeciwnie dodała skrzydeł do następnych produkcji?

Ja jestem socjologiem kultury, w związku z tym liczyłem, że nastąpi awantura. Nie sądziłem, że w 2018 roku, w dobie internetu jest możliwa awantura o tak wielkiej skali z powodu filmu. W związku, z czym jestem zachwycony tym, co się stało. Jako socjolog patrze na to w ten sposób, że w pewnym momencie jak film się staje zjawiskiem socjologicznym i ludzie zaczynają się kłócić, tworząc dwa skrajne obozy- przestaje mieć dla nich znaczenie czy ten film im się podoba, czy nie. Chcą iść do kina, żeby jak najszybciej włączyć się do dyskusji i tak naprawdę to się tutaj stało, w związku z czym – dziękuje wszystkim hejterom, bo wykonaliście genialną robotę! – powiedział Patryk Vega

Trudno się z nim nie zgodzić 😉

ZOBACZ TEŻ: Ostro! Bogusław Linda „DAŁ W RYJA” znanej aktorce

ładowanie...

Zobacz również