Patryk Vega znany jest z nagrywania filmów w ekspresowym tempie. Reżyser porusza kontrowersyjne tematy i szokuje swoich widzów. Tym razem pracuje nad filmem Polityka, który ma obnażyć polską scenę polityczną. Podzielił się kolejnym fragmentem filmu, z którego możemy się dowiedzieć, kto wcieli się w postać Ojca Rydzyka.

Patryk Vega: trwają prace nad kolejnym dziełem reżysera. Po sukcesie kilku ostatnich filmów nie zwalnia tempa i idzie za ciosem. Niebawem widzowie będą mogli obejrzeć najnowszą produkcję, która skupi się na rodzimej scenie politycznej. Znamy pierwszych aktorów, którzy pojawią się w filmie. O kim mowa?

Patryk Vega promuje nowy film

W najnowszej produkcji popularnego reżysera mamy okazję zobaczyć kulisy polskiej polityki. W postaci znane nam z sejmowej mównicy wcielą się słynni aktorzy. Niedawno Patryk Vega pokazał nagrane, z którego mogliśmy się dowiedzieć, że Krystynę Pawłowicz zagra Iwona Bielska, aktorka znana z serialu Adam i Ewa oraz filmów takich jak Wesele czy Pod Mocnym Aniołem. Ponadto wiemy też, że w filmie wystąpią Andrzej Grabowski jako Jarosław Kaczyński, oraz Marcin Bosak jako Mateusz Morawiecki. 

Patryk Vega pokazał kolejny fragment filmu i tym samym zdradził, że w produkcji pojawi się postać kontrowersyjnego Ojca Rydzyka. Kogo zobaczymy w tej roli?

Znany aktor zagra Ojca Rydzyka

Wiemy już, że w duchownego wcieli się Zbigniew Zamachowski. Aktor w rozmowie z kultura.onet.pl powiedział, że jest świadomy, jak obecni rządzący reagują na informacje o nadchodzącej premierze.

– Jeśli tutaj działa zasada uderz w stół, a nożyce się odezwą, to wygląda na to, że mają powody, żeby się bać. Zresztą to deklaruje Patryk. Myślę, że oni sami zdają sobie sprawę z tego, że nie wszystko, co robią, jest fajne, fair i do zaakceptowania — powiedział Zamachowski w rozmowie z portalem kultura.onet.pl.

To odpowiedź na zarzuty polityków partii rządzącej, którzy twierdzą, że poprzez premierę, która ma odbyć się tuż przed wyborami, reżyser chce wpłynąć na ich wynik. Zamachowski w rozmowie z kultura.onet.pl zdradził też, jak wyglądała współpraca z Patrykiem Vegą. Tempo, jakie narzucił, było szalone. Trwają już prace nad postprodukcją.

– Mobilizacja przed każdą sceną, żeby się zmieścić w zaplanowanym czasie, była niezwykła i olbrzymia. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek miałem okazję do zagrania jednego dnia 11-12 scen z długimi monologami kręconymi w jednym ujęciu. To było trudne dla wszystkich, nie tylko dla aktorów — zdradził aktor.

Dodał jednak, że było to wyzwanie, które dało mu dużo satysfakcji i ma nadzieję, że ciężka praca przyniesie oczekiwany rezultat. Czekamy na nazwiska kolejnych aktorów, którzy pracowali na planie Polityki.

ZOBACZ ZDJĘCIA PATRYKA VEGI:

Patryk Vega
instagram.com/patryk_vega_official/

W postać Ojca Rydzyka wcieli się Zbigniew Zamachowski.

Patryk Vega
instagram.com/patryk_vega_official/

Nowy film Patryka Vegi pokaże kulisy polskiej sceny politycznej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dorota Soszyńska – WIEK, CÓRKA, MAJĄTEK, W MŁODOŚCI
  2. Operacje plastyczne Jane Fondy. 81-letnia gwiazda zdradziła sekret swojego wyglądu
  3. Kinga Duda odbyła 5 staży, a pracodawcy już się o nią biją. Jej przyszłość maluje się w różowych barwach
  4. Brat Barona to ciacho! Adam również jest muzykiem i był w „Must be the Music”
  5. Tomasz Kot zagra Nikolę Teslę w hollywoodzkiej produkcji. „Jestem bardzo szczęśliwy, a serce bije mi mocno”

Źródło: kultura.onet.pl

Poprzedni artykułMąż Ewy Farnej jest bajecznie bogaty? Na jaw wyszły jego biznesy
Następny artykułCórka Jakuba Rzeźniczaka ma 2 lata. Sportowiec został jej ojcem, gdy był mężem Edyty Zając
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.