Paulina, młoda dziewczyna pochodząca z Łomży prawdopodobnie nie żyje. Stała się ofiarą swojej własnej miłości. Jej chłopak postanowił wykorzystać jej uczucie i zaufanie, by dokonać strasznej rzeczy. Mężczyzna zamordował ją, a później zrobił z jej ciałem to, co czynią bohaterzy z najmocniejszych kryminałów czy thrillerów. 

Paulina, 23-letnia dziewczyna stała się ofiarą bliskiej  osoby. Zbrodnia ma charakter makabryczny. Trudno wytłumaczyć zachowanie jej chłopaka, to co zrobił jest straszne. Służby prowadzą śledztwo oraz sprawdzają poczytalność zatrzymanego chłopca.

Paulina nie żyje – makabryczna zbrodnia

Zbrodnia wydarzyła się 8 marca, ciało znaleziono w okolicach Żuław Wiślanych koło Nowego Dworu Gdańskiego. Młoda Paulina mieszkała w Warszawie. Po kłótni z koleżanką postanowiła pojechać do chłopaka, do Nowego Dworu Gdańskiego. W tym samym dniu kontakt z dziewczyną się urwał.

Jak podaje Fakt, 30 kwietnia policjanci aresztowali chłopaka dziewczyny, który wskazał miejsce, w którym znajduje się jej ciało. Choć służby nie mogą potwierdzić oficjalnie tożsamości znalezionej kobiety, dopóki nie zostaną przeprowadzone badania DNA, możemy się domyślić, że to poszukiwana od 8 marca Paulina. 

  1. Dramatyczne relacje z miejsca poszukiwań Kacpra Błażejowskiego. Mieszkańcy zabrali głos
  2. Ogromna zmiana w ostatniej chwili. Rząd nagle podjął decyzję, która ucieszy miliony Polaków
  3. Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci

Makabryczna zbrodnia

Ciało dziewczyny zostało przez jej chłopaka poćwiartowane. Jego części zostały rozrzucone w promieniu kilometra od siebie. Prokurator prowadzący sprawę, jak podaje fakt.pl, powiedział, że mężczyzna przyznał się do winy i uczynił obszerne wyjaśnienia, których treść nie może zostać na razie opublikowana.

20-latek będzie przechodził także testy psychiatryczne, m.in. na poczytalność. Fakt zebrał informacje dotyczące chłopaka. Podobno wykazywał już skłonności psychopatyczne. Cechowała go też ogromna zazdrość, która mogła być powodem zabójstwa. Przez kolegów został określony, jako dziwak i skryty psychopata. Mężczyzna na razie przebywa w areszcie. Po przeprowadzeniu badań zostanie wszczęte postępowanie sądowe.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Rodzinę dziewczyny spotkała prawdziwa tragedia.

ZOBACZ TEŻ:

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl