Paulina Koziejowska w ostatnim czasie wyjechała ze swoim partnerem, Maciejem Orłosiem do słonecznej Hiszpanii. Para bardzo cieszyła się na urlop i sądząc po wakacyjnych materiałach, które obydwoje publikowali, bardzo im się udał. Niestety, problemy zaczęły pojawiać się po powrocie do kraju.

Dziennikarka postanowiła nieco więcej opowiedzieć o nich w jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych. Jak się okazało, część obserwujących cierpiało z podobnych przyczyn co ona.

Z czym boryka się Paulina Koziejowska?

Choć mogłoby się wydawać, że wypoczęta dziennikarka będzie już nieco stęskniona za domem, przyjazd do niego nie przyniósł spodziewanych emocji. Wręcz przeciwnie, Paulina Koziejowska zdradziła, że źle czuje się od zakończenia urlopu. Jak się okazuje, nie jest to jej widzimisię, a faktyczne, psychologiczne zjawisko, z którym może borykać się więcej osób.

 – Pourlopowa depresja – w psychologii mówi się o takim zjawisku. Jak długo po wakacjach dochodzicie do siebie i w pełni wracacie do rzeczywistości? Ja już piąty dzień jestem w PL i jest jakoś bardzo ciężko — napisała dziennikarka.

Mając świadomość, że jej obserwujący mogą mieć w przyszłości podobny problem, podzieliła się z nimi swoimi sposobami na radzenie sobie z nim. Jak stwierdziła, zajmuje swoje myśli podróżami, planując krótkie, weekendowe wypady. Poza tym spędza również czas na samodoskonaleniu.

Nie tylko Paulina Koziejowska ma ten problem

Choć można było się spodziewać, że pod postem Pauliny pojawią się komentarze, według których wymyśla od nadmiaru dobrobytu, dziennikarka otrzymała masę wsparcia. Mało tego, spora część internautów podzieliła się z nią podobnymi historiami. Okazuje się, że problem ten faktycznie jest dosyć popularny.

Mi po leniwym weekendzie ciężko wrócić do rzeczywistości, a co dopiero po wakajkach! pisze jedna z internautek.

– Kilka dni zajął mi powrót do dnia codziennego — zwierza się inna z użytkowniczek.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jacek Kawalec szczerze o powrocie „Rancza”. Aktor nie widzi takiej możliwości
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Źródło: gwiazdy.wpl.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl